Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Šťavnatá postava nestárnoucí Jennifer Lopez: V 51 letech vypadá jako dvacítka

Jennifer Lopez: Na Instagramu ukazuje, že věk je přežitek
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
krása a styl
Jennifer Lopez (51) to vyhrála na plné čáře. Je úspěšná, oblíbená a nádherná. Svou postavou by mohla snadno zmást kohokoliv, neboť na to, že už má svůj věk a překročila padesátku, rozhodně nevypadá. Díky skvostné postavě a vypnuté pleti připomíná spíše dvacetiletou ženu, maximálně by jí člověk tipnul třicítku.

Mnoho žen se pod snímky úspěšné herečky a zpěvačky Jennifer Lopez vyjadřuje tak, že by si přály vypadat jako ona. Lopez to s krásou opravdu vyhrála, neboť na její věk by ji člověk opravdu jen tak netipnul.

Ruku na srdce, Jennifer vypadá spíše jako dvacetiletá, možná třicetiletá žena. Její úžasná a udržovaná postava a mladistvý vzhled ani zdaleka nenapovídají tomu, že by jí bylo přes padesát. Minimálně na posledních příspěvcích je vidět, že se jí zdravý životní styl, cvičení a pravidelná péče o pleť opravdu vyplácí.

Jennifer často na sociálních sítích sdílí, jaké produkty používá na to, aby si udržovala čistou a vypnutou pleť a nedávno dokonce přišla i s vlastní značkou JLo Beauty. Luxusní řadu kosmetiky vytvořila tak, aby byla účinná a také dostupná pro všechny. Mimo jiné se také na sítích pochlubí svou úžasnou postavou, na které pravidelně dře. A je to úžasná podívaná nejen pro pány.

Podívejte se do galerie a napište nám do komentářů, na kolik let podle vás Jennifer Lopez vypadá. Nebo si některá z vás už dala předsevzetí, že chcete vypadat jako JLo?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy