Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Stávka dýdžejů 16 let poté: Ze Štěpána Turka z Hvězdné pěchoty je Olivie (44)

Štěpán Olivie Turek před 16 lety a nyní.
Zdroj: Se souhlasem Olivie Turkové
+ Další 3 fotografie
PĚCHOTA

Pamatujete na Štěpána Turka z Hvězdné pěchoty v české SuperStar 2005, který vyluzoval tóny k dnes už proslavenému songu Stávka dýdžejů? Dnes je mu 44, jmenuje se Olivie a je šťastně zadaná s jinou ženou. Živí se jako programátorka a na mladistvé účinkování v televizi se dívá s nadhledem.

Štěpán Turek alias Olivie vzpomíná

„Sem tam si na tu dobu vzpomenu. Byla jsem holt mladá. Ale neměnila bych na tom nic. Kdyby se člověk pořád hlídal, nic by v životě nezažil,“ řekla eXtra.cz někdejší televizní hvězdička Olivie Turková, která měla jeden čas prazvláštní popularitu.

„Lidé mě poznávali na ulici. Ale po změně pohlaví to rázem skončilo, jako když utne. Nějakou dobu jsem pak byla zase anonymní,“ přiznává.

Řidičák z televizní protekce

Na druhou stranu Hvězdná pěchota v soutěži SuperStar ji párkrát v životě i pomohla.

„Zažila jsem pár komických situací. Třeba když jsem dělala autoškolu. Najednou se mi SuperStar hodila, když mě znal pan instruktor. Je to komické, ale pomohlo to k získání řidičáku. Ale naštěstí se nikomu nic nestalo a dnes bych si ty papíry snad i opravdu zasloužila,“ říká se smíchem Olivie.

Urážky

Urážení po SuperStar také přišlo, ale po Turkové steklo jako voda po impregnovaném oblečení.

„Mám hroší kůži. Podle mě to stejně víc vypovídá o těch, kteří to píšou. Nikdy mě nenapadlo, že bych kvůli nim na sobě měla něco měnit. Ale vtipné bylo, že se mi i stalo, že jsem si od někoho něco přečetla a za pár let jsme se potkali tváří v tvář. Naživo většinou takoví lidé změní názor,“ domnívá se.

Televize chce všechno strašně vyhraněné. Někdy z lidí dělá opravdu hlupáky. V reálu se s nimi dá jít na panáka a popovídat si,“ dodává Olivie Turková.

Programování

A co dělá dnes?

„Pracuji s čísly, databázemi, počítám výsledky. Jsem jakoby datová analytička a programátorka nižší úrovně. Mám vystudovaný obor statistika, takže to s tím souvisí,“ vysvětluje eXtra.cz. Na hudbu ale nezanevřela.

Kapela

„Hraju ve dvou kapelách. Jedna, Haj hou, je z Kadaně. Jde o devadesátkový punk, objíždíme s ním hlavně Ústecký kraj. Hraju tam na basu. A občas se mi stává, že za mnou přijdou lidé, že si o mně z televize mysleli, že jsem jiná, že hraju fajn. Při osobním kontaktu se dá napravit reputace,“ myslí si.

Pětiletka s přítelkyní

Řeč také přišla na vztahy. Olivia má štěstí.

V červnu jsme za sebou měli úspěšnou pětiletku s partnerkou. Byla to holka od narození a je vyšší než já. Jestli se budeme brát, to veřejně říkat nechci,“ ošívá se trochu.

Nová SuperStar? Lidi nebude zajímat, myslí si

A co říká na nový ročník soutěže?

Na SuperStar se dívat nebudu. Jak pořád mění televizní digitalizaci, tak ani nemám na čem. Uvidím jen to, co pustí na sociální sítě. Ale nemám pocit, že to bude někoho ještě výrazněji zajímat,“ dodala Olivie Turková závěrem.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy