Vylepšování je pro všechny členky klanu Kardashian/Jenner jasnou věcí. „Vítězkou“ je ale hvězdička Khloe Kardashian. Té se ještě nepodařilo dostat ze stínu svých slavných sester. A tak na sebe upozorňuje aspoň plastikami. Jenomže poslední dobou jí botox leze už i ušima a je na čase ubrat, než jí exploduje hlava. A to je jí teprve 32 let!

Další, kdo si dopřává botox, je bývalá topmodelka Janice Dickinson. Tahle šedesátnice si pořád myslí, že díky výplním se jí vrátí mladistvý vzhled a ona zase začne fotit pro Vogue. To se ale už nestane a ona si musí dávat pozor, aby se za chvíli neobjevila na plakátu lákajícím k návštěvě muzea voskových figurín.

Monika z Přátel, Courtney Cox, si také nechává plnit vrásky. Naštěstí to tolik nehrotí a vypadá ještě relativně normálně. Což se nedá říct o bývalém idolu všech žen Mickeym Rourkovi. Kde je ten sexy svůdník z 9 a půl týdne, kterému podlehla i sexy Kim Basinger? V posledních letech mu zmizely i mimické svaly!

Botoxu se nebojí ani zpěvačka Anastacia. Ta dlouho bojovala s rakovinou prsu a je tedy škoda, že svoje tělo trápí další chemií. Vždyť je to kočka i bez zbytečných úprav!