Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Stávají se z nich voskové figuríny: 5 celebrit, které nedají bez botoxu ani ránu!

Tyhle dámy mají pod kůží víc botoxu než svalů.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Myslíte si, že botox je jenom pro zoufalé čtyřicátnice, které u chirurga chtějí naposledy zavzpomínat na své zašlé mládí? Tak to se mýlíte! Tuhle chemikálii si do obličeje (a jiných partií) nechají dneska píchat i ženy na prahu třicítky nebo muži. Pro některé se stal tenhle kosmetický vynález závislostí. Důkazem budiž naše galerie.

Vylepšování je pro všechny členky klanu Kardashian/Jenner jasnou věcí. „Vítězkou“ je ale hvězdička Khloe Kardashian. Té se ještě nepodařilo dostat ze stínu svých slavných sester. A tak na sebe upozorňuje aspoň plastikami. Jenomže poslední dobou jí botox leze už i ušima a je na čase ubrat, než jí exploduje hlava. A to je jí teprve 32 let!

Další, kdo si dopřává botox, je bývalá topmodelka Janice Dickinson. Tahle šedesátnice si pořád myslí, že díky výplním se jí vrátí mladistvý vzhled a ona zase začne fotit pro Vogue. To se ale už nestane a ona si musí dávat pozor, aby se za chvíli neobjevila na plakátu lákajícím k návštěvě muzea voskových figurín.

Monika z Přátel, Courtney Cox, si také nechává plnit vrásky. Naštěstí to tolik nehrotí a vypadá ještě relativně normálně. Což se nedá říct o bývalém idolu všech žen Mickeym Rourkovi. Kde je ten sexy svůdník z 9 a půl týdne, kterému podlehla i sexy Kim Basinger? V posledních letech mu zmizely i mimické svaly!

Botoxu se nebojí ani zpěvačka Anastacia. Ta dlouho bojovala s rakovinou prsu a je tedy škoda, že svoje tělo trápí další chemií. Vždyť je to kočka i bez zbytečných úprav!

Související články

Další články