Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Šťáva z mrkve vám nahradí ibalgin aneb Jak na silné bolesti

Trpíte silnými bolestmi a nechcete do sebe neustále ládovat jeden růžový prášek za druhým? Pak pro vás máme přírodní řešení. Díky mrkvové šťávě, do které přidáte i pár dalších ingrediencí, dáte svému tělu potřebné látky pro zastavení bolesti, ale i zánětu.

Šťáva na vaše bolístky se skládá ze zázvoru, kurkumy a mrkve. Pokud tyto potraviny rozmixujete a vytvoříte si z nich drink, dostane vaše tělo všechny potřebné živiny pro svoji regeneraci. Nemusíte tedy už dávat do svého těla neustále chemii. Vyzkoušejte přírodní cestu, která vám nahradí léky proti bolesti a zánětu navždy.

Možná budete při konzumaci šťávy i mile překvapeni, protože tento lahodný drink nejen léčí, ale taky výborně chutná, a tak se stane možná pravidelnou součástí vaší stravy. Navíc se nemusíte bát, že by došlo k předávkování, a tak si můžete mrkvovou šťávu dopřávat, kdykoli vás něco zabolí a v jakémkoli množství. Proto, aby byl nápoj účinný, doporučuje se ho vypít minimálně 2 dcl.

Mohlo by vás zajímat

Další články