Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Stává se z něj zazobaný fracek? Laci od druhých peníze bere, ale sám nedorazil na benefiční koncert!

Co se s ním stalo?
Zdroj: archiv
+ Dalších 31 fotografií
Příběh Laciho (17) chytl za srdce lidi jak na Slovensku, tak v Česku. Kluk s dobrým srdcem, který žil v nepředstavitelných podmínkách, staral se o svoji velmi nemocnou maminku a ještě si chodil přivydělávat, aby vůbec přežili. Lidé se nad ním slitovali a poslali mu více než milion korun, aby mohl mladičký chlapec společně se svou matkou důstojně žít. Proč ale on sám nedokáže pomoct druhým? Laci totiž nedorazil na slíbený benefiční koncert a nejenom fanoušci mu to dali pořádně sežrat.

Ladislav Angyal se proslavil hlavně v show SuperStar 2018. Suverénně nakráčel na casting a zazpíval vlastní píseň. Porotu okouzlil svým vtipem, optimismem, ale také těžkým životním příběhem. Někteří mu vyčítali, že hlavně kvůli svému obtížnému životu postupuje dál.

Nakonec ale byla porota soudná a Laci se do finále nedostal, protože na to jednoduše neměl. Ale s prázdnou rozhodně neodcházel. Jeho hit Pošta si ještě teď broukají všichni Češi a Slováci. Lidi dojal jeho těžký osud a Lacimu poslali více než milion a půl na to, aby mohl se svojí matkou žít v důstojných podmínkách.

Prakticky ze dne na den se z neznámého kluka stala velká hvězda. Všichni očekávali, že právě Laci si moc dobře uvědomuje, že i další lidé na tom nejsou dobře. Měl dorazit na slíbený benefiční koncert, ale vykašlal se na něj.

„Vystoupit měl i Ladislav Angyal. Vykašlal se na pomoc a na koncert nepřišel. Mnoho lidí mu pomohlo, když mu přispěli na živobytí. Když má pomáhat on, tak se na ně vykašle,“ vzkázal organizátor akce prostřednictvím portálu Pluska.sk.

Fanoušci jsou na Laciho nehorázně naštvaní. Vyjadřují se na sociálních sítích s tím, že absolutně nechápou, proč zpěvák nedorazil. Přece když on potřeboval pomoct, tak se všichni semkli a pomohli mu, co nejrychleji to šlo.

Že by mu stoupla sláva do hlavy? Opravdový důvod jeho nepřítomnosti se nepodařilo zjistit, tak alespoň doufejme, že to bylo něco opravdu vážného. Takhle by se neměl chovat nikdo. Obzvlášť ten, který byl na tom ještě nedávno hodně špatně.

Související články

Další články