Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Stav Jiřího Pomeje je po dramatické operaci velmi vážný! Hladovkou se málem úplně odrovnal

Stav herce po dramatické operaci je kritický!
Zdroj: Facebook/Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Jiří Pomeje (53) statečně bojuje s rakovinou, ale vyhlídky na brzké poražení zákeřné nemoci se vzdalují. Herce koncem prosince hospitalizovali se zápalem plic, ale ve středu v noci se jeho stav zkomplikoval. Začal se dusit a musel okamžitě na operaci. Ačkoliv dopadla dobře, vyhráno není. Pomeje totiž skončil v umělém spánku!

Celou středu musel být herec a producent Jiří Pomeje (53) udržován v umělém spánku. Boj s rakovinou hrtanu si sám zkomplikoval drastickou hladovkou, která mu nesmírně oslabila organismus. Koncem prosince tak musel být hospitalizován v nemocnici, kde ve středu podstoupil operaci, bez níž by se udusil.

Ve čtvrtek ráno lékaři Pomejeho probudili. „Byla jsem tam s ním. Už je při vědomí, komunikuje, budou ho z ARO převážet na jipku,“ řekla Blesku manželka herce Andrea Pomeje (29).

V příštích hodinách a dnech lékaři rozhodnou, jak budou Pomejeho dál léčit. Šílená hladovka, jež trvala 42 dní, sice dopomohla ke zmenšení nádoru, rakovina se ale nezastavila. Herce tak čekají vyšetření, po kterých budou doktoři o něco moudřejší.

Související články

Další články