Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Státní vyznamenání od Miloše Zemana dostane i herec Ivan Vyskočil

Zdroj:
další ocenění
Jak se blíží osmadvacátý říjen a s ním spojené každoroční udělování státních vyznamenání, na povrch vyplouvají i nová jména těch, ze kterých hodlá prezident Miloš Zeman udělat jejich nositele. Jedním z nich by měl podle posledních informací být i herec Ivan Vyskočil (72).

Vyskočil patří k dlouhodobým podporovatelům Miloše Zemana (74). Podpořil jej třeba v diskuzích České televize proti Jiřímu Drahošovi (69) a za to se mu dostalo pozvání do volebního štábu na bujaré oslavy Zemanova vítězství. Je strýcem Michala Davida (58), který letos taktéž převezme stejné vyznamenání za přínos kultuře.

Herec už několikrát neváhal kritizovat své herecké kolegy, když podporovali někoho, s kým politicky nesympatizuje. Útočil zejména na Zdeňka Svěráka a Evu Holubovou, když se v dřívější době vyjadřovali právě k oceněním od Miloše Zemana: „Nevím, proč kolegyně Holubová pouští do éteru pitomosti, jako že ona by z rukou prezidenta Zemana cenu nepřevzala, když jí ani nikdo žádnou cenu nenabízí? Až příliš jsou z takových zbytečných prohlášení cítit kyselé hrozny,“ řekl na adresu herečky webu parlamentnilisty.cz.

Související články

Další články