Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Statisícová tryzna po pohřbu Jana Kočky ml. (†28)! Alkohol tekl proudem, Kočkovi truchlili po svém…

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 21 fotografií
Smuteční mše, monstrózní průvod a spouštění rakve. Tak probíhal pohřeb zesnulého Jana Kočky (†28), který se zabil při automobilové nehodě, již sám způsobil. Mše se odehrála v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na Vinohradech, odkud se táhl průvod až na samotné Olšanské hřbitovy. To ale nebylo vše, rodina se poté vybrala do centra Prahy, kde uspořádala luxusní tryznu v asijské restauraci za stovky tisíc!

Jan Kočka ml. zabil nevinného řidiče nákladního vozu. Policie stále vyšetřuje, proč se Kočka se svým luxusním vozem dostal do protisměru. Zatímco zabitému Miloslavovi jeho rodina uspořádala skromný pohřeb, u Kočky je to zcela jinak. Sám se rád označoval za krále Prahy, ke kterému město vzhlíží. A rodina se rozhodla, že mu udělá monstrózní pohřeb.

„Jen práce na pomníku trvaly dva týdny. Skoro to nešlo stihnout, ti kameníci si fakt mákli. Jen práce na hrobě a kámen stojí kolem 1 500 000 korun,“ uvedl blízký rodiny. Kromě toho měla rodina dát podle rodinného příslušníka více než 650 tisíc za květinovou výzdobu. Když se připočtou další náklady, tak je pohřeb stál víc než 2 miliony korun.

Jak je zvykem u této rodiny, na ničem se nešetří, a tak smuteční hostinu uspořádali na Starém Městě v luxusní asijské restauraci Asian Temple v kruhu nejbližších. „Bylo to pouze setkání té nejbližší rodiny. Hodně se pilo, debatovalo, jedlo a panovala smuteční atmosféra. Rodina to chtěla mít diskrétní, ale s množstvím alkoholu to bylo místy trochu divoké.“ Hostina vyšla přibližně na částku 400 tisíc korun, prozradil eXtra.cz taktéž blízký rodiny, který chtěl zůstat v anonymitě.

Související články

Další články