Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Statisíce korun dluhů! Z manželství s Jiřím Pomejem odchází Andrea až po uši v potížích

+ dalších 8 fotografií
Kromě zklamání z nepovedeného vztahu s Jiřím Pomejem (53) si Andrea Pomeje (29) ze svazku s hercem odnáší i to, s čím nikdy nepočítala. Její manžel má dluhů na několik generací, proto se nové půjčky psaly na jeho mladou ženu!

Chyběly prachy na chod domácnosti? Nevadí! Peníze se daly sehnat jednoduše. Jen si půjčky na svá bedra musela vzít Andrea Pomeje, protože Jiří Pomeje (53) kvůli dluhům z filmu Andělská tvář skončil v konkursu.

„Přiznala mi, že byla naivní. Ale byli v té době s Jirkou ve srabu, a tak s tím souhlasila. Šlo o věci v souvislosti s Jirkou, které hrozily velkým průšvihem, tak se na ně sehnaly peníze jinak. Ani mi radši neřekla celou částku, ale pochopila jsem, že to bylo pod milion korun,“ řekla eXtra.cz kamarádka Andrey.

Ta sama sice již dříve přiznala odloučení od manžela kvůli jeho nadměrnému pití, ale nyní se už nechce k ničemu vyjadřovat. „Nezlobte se, už chci mít klid,“ napsala nám.

Jediná věc, která ji může utěšovat, je to, že má s Pomejem předmanželskou smlouvu, nemusí se tedy starat o dluhy, které si nasekal on sám už před manželstvím.

Mohlo by vás zajímat

Další články