Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Statečná zpěvačka Anna K o druhém boji s rakovinou: Nádorů bylo tentokrát několik!

Anna K. podruhé bojovala s rakovinou.
Zdroj: profimedia.com
+ Dalších 7 fotografií
Minulé léto si Anna K (53) vyslechla zdrcující zprávu. Po osmi letech se jí vrátila rakovina. Okamžitě nastoupila léčbu a zdá se, že má podruhé úspěšně dobojováno. Statečná zpěvačka se nyní svěřila, jak tentokrát nemoc a její léčba probíhaly. Nádorů prý bylo více.

Zpěvačka Anna K má za sebou náročný boj, který ale zřejmě dopadl velice dobře. Poté, co si vyslechla drsnou diagnózu, okamžitě začala s chemoterapiemi. Těch bylo celkem dvanáct. Následovaly operace a ozařování.

S léčbou skončila po Novém roce a nyní se rozhodla promluvit o detailech nemoci, která se jí po osmi letech vrátila.

„Nemám recidivu, ale nové onemocnění. Byla mi zjištěna genetická mutace, vlastně neví, zda to je výhoda, nebo nevýhoda, ale prostě není to recidiva toho starého onemocnění. Říká se tomu druhá nemoc, druhostranný nádor, a měla jsem víc nálezů. Takže jsem se rozhodla pro radikální řešení a okamžitě nastoupila léčbu," rozpovídala Anna K v pořadu Sama doma.

Už jsem tušila, co mě čeká a věděla jsem, že budu bojovat. Velkou oporou je mi okolí, rodina a moje práce,“ dodala s úsměvem zpěvačka.

Teď už se nemůže Anna K dočkat práce. Začátkem dubna bude vystupovat na třech velkých koncertech v Ostravě, Brně a Praze.

Související články

Další články