Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Statečná Týnuš Třešničková poprvé po nehodě na veřejnosti: Plameny k ní byly kruté

Statečná Týnuš Třešničková poprvé po nehodě na veřejnosti: Plameny k ní byly kruté
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
půvabná týnuš
Není pochyb o tom, že Týnuš Třešničková (23) je ohromná bojovnice. Dlouhou dobu se léčila v privátní turecké nemocnici, kde se doktoři snažili dát její obličej dohromady. A výsledek je opravdu skvělý, i když ne dokonalý. Mladičká youtuberka se nyní ukázala poprvé po nešťastné události na veřejnosti a ohromně jí to sekne.

Nelehké období

Týnuš Třešničková si v posledních měsících prochází nelehkým obdobím. Ještě před více než rokem bylo přitom vše zalité sluncem. Týnuš byla až po uši zamilovaná do svého přítele Viktora Hajíčka, po profesní stránce se jí dařilo a nic nenaznačovalo tomu, že by mělo přijít nějaké špatné období.

Stačila ale jedna blbá náhoda a Týnuš se život převrátil vzhůru nohama. Týnuš byla se svým přítelem na dovolené a rozhodli se jít na ohňovou show. Ta se ale zvrtla v naprosté ohnivé peklo, které upoutalo Týnuš na několik měsíců na nemocniční lůžko.

Youtuberka měla popáleniny hlavně v oblasti dekoltu, rukou a obličeje. Pěkně dlouhou dobu si poležela v turecké nemocnici a jak je nyní vidět, opravdu si na ní dali záležet. Sotva se ale dala jakž takž dohromady, přišla další rána.

Popáleniny a pak rozchod

Týnuš se dala krásně dohromady a před pár měsíci se konečně vrátila do Česka. Místo toho, aby se uzavřela do sebe a bědovala nad tím, co se jí stalo, postavila se ke svým problémům čelem. Natočila několik videí na YouTube, kde svým fanouškům odhalila tvář a detailně popsala, co se stalo.

Jenomže zanedlouho přišla další rána. Láska mezi Týnuš a Viktorem vyprchala a konal se rozchod.

Poprvé na veřejnosti

Týna se poprvé po nehodě ukázala na veřejnosti, a to na představení nové kolekce rtěnek. Youtuberka hýřila dobrou náladou a ohromě jí to seklo.

Jizvičky sice nedokázala schovat ani silná vrstva makeupu, nicméně Týnuš se fotoaparátům nevyhýbala. Je to statečná holka a vypadá skvěle, shodují se fanoušci.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy