Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Statečná Týnuš Třešničková: Bolestná pravda o POPÁLENÉM OBLIČEJI A PARUCE

+ Dalších 50 fotografií
osudová nehoda
Okolo zdravotního stavu blogerky Týnuš Třešničkové (23), která se stále léčí na klinice v tureckém Istanbulu, začaly vyvstávat spekulace. Ty vyvolala fotografie, kterou Týnuš zveřejnila na svém Instagramu. Popálené ruce s obrovskými strupy vyděsily snad celé Česko. Jak je na tom Týnuš s popálenými částmi těla doopravdy? Redakci eXtra.cz se exkluzivně k jejímu zdravotnímu stavu vyjádřil blogerčin přítel Viktor Hajíček (33).

Při pohledu na fotografii mnohé napadlo, že Týnuš při neštěstí přišla i o vlasy. To ale prý není pravda. „Vlasy má svoje. Ještě nebyla u kadeřníka. Samozřejmě ta událost postihla i hlavu. Není pravda, že by Týnuš měla paruku,“ řekl eXtra.cz exkluzivně Viktor Hajíček.

Ten nám odpověděl i na otázku, zda byl při incidentu zasažen obličej krásné dívky. Hvězda českého Instagramu má podle jeho slov zejména popáleniny na rukou, horní části hrudníku a bohužel plameny zasáhly mírně i obličej. „Ano, část obličeje je popálená. Proč ještě neukázala tvář? Prostě se na to necítí,“ smutným hlasem konstatoval Hajíček, který je dovozcem telefonů XIAOMI do Česka.

Týnuš by se snad měla brzy dostat zpět do Česka. Záleží ale na tom, jak bude její tělo reagovat na celkovou léčbu. „To je těžké říct. V řádech týdnů. Přesný termín nelze určit,“ pokračoval přítel Týnuš Třešničkové. Oba mají za sebou událost, která by mnohé páry rozdělila. „Nás to naopak semklo. Jsme v neustálém kontaktu,“ dodal Viktor s přáním, aby bylo vše jen dobré.

I my držíme statečné Týnuš pěsti, ať se její stav co nejdříve zlepší, aby mohla být převezena po dlouhých měsících zpátky do Česka.

Mohlo by vás zajímat

Další články