Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Statečná Míša Kuklová je zasnoubená: Princezna Jasněnka popsala, jak probíhala žádost o ruku

V roce 2020 se zasnoubili.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 13 fotografií
novinka
Po věčném boji se zákeřnou nemocí přišlo konečně něco radostného a pozitivního. Michaela Kuklová (52) se pochlubila zásnubním prstýnkem na svém Instagramu a i přes těžké období, které prožívá, má stále krásný úsměv na tváři. Josef Wittner svou milovanou Míšu požádal o ruku. Jak žádost probíhala?

"Včera jsem přiznala v rozhovoru pro rozhlas, že jsem zasnoubená, je to už docela dlouho, ale domluvili jsme se, že žádné do roka a do dne, prostě jak to vyplyne. Připomnělo mi to ale, jak mě Pepi požádal o ruku," začíná příspěvek na Instagramu Míši Kuklové. "Zvolil chvíli, kdy jsem byla ve starém vytahaném triku, rozcuchaná a nenamalovaná," vzpomíná herečka.

Představitelka princezny Jasněnky popsala svého současného snoubence Josefa Wittnera jako naprostého romantika, který při žádosti o ruku vyznával svou lásku a div nepěl serenádu. Naprosto kouzelný, ale i legrační moment přišel na konci...

A nechceš se mě na něco zeptat?

"Stále jsem mlčela. Zmlknul taky. Nastalo ticho, kdy jsme na sebe oba nechápavě koukali. Hlesla jsem: 'A nechceš se mě na něco zeptat?' 'A jó!'" zakončila romantický příspěvek. Pod fotkou, kde ukazuje krásný prstýnek, se už hromadí gratulace. Co se týče svatby, jak sama zmínila, nechá vše volně plynout.

Související články

Další články