Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Šťastný rok Vojty Kotka: Svatba, narození Šmankotka a nakonec jackpot v Máme rádi Česko

+ Další 4 fotografie

Herec Vojtěch Kotek má v životě neskutečnou kliku. Nejenže se mu daří na profesním poli, ale také v osobním životě - letos slavil svatbu i narození syna. Štěstí ho provázelo i v pořadu Máme rádi Česko vysílaném v TV Prima. V nejnovějším díle se Kotkovi na kole štěstí podaří vytočit jackpot. Smůla na oblíbeného herce ale přece jen maličko sedla.

V soutěžním pořadu Máme rádi Česko vysílaném v televizi Prima padl jackpot, tedy sto bodů. Na něj se za roky vysílání marně upírají oči všech soutěžících. Kapitán Vojtěch Kotek měl ale pořádné štěstí.

Vojtovi by sto bodů v závěru pořadu jistě zvedlo náladu, začátek natáčení se mu totiž moc nepovedl, neboť jednoho ze svých hostů nechtěně přejmenoval. „Mým dalším hostem je zpěvačka, která je všechno, jenom ne tichá. Kateřina Marie Tichá!“ představil soutěžící svého týmu Vojta Kotek, aniž by si uvědomil, že po jeho boku stojí dívka jiného jména, Kateřina Marie Fialová. „Pan Kotek se tak zahltil svým vlastním vtipem, až to řekl špatně,“ utahoval si z Vojty Jakub Prachař.

„Jak jsem se zahltil?“ nechápal Vojtěch Kotek, zatímco Kateřina si kryla tvář do dlaní a později hledala útěchu na prsou Libora Boučka. „Já ti něco řeknu,“ utěšoval Libor Kateřinu. „Pan Kotek má rád svoje vtipy, a když si je vymyslí, tak mu je nebudeme kazit. A pak je tu další věc, která charakterizuje pana Kotka, on bytostně nesnáší jednu barvu, a to je fialová,“ omlouval přeřek svého kamaráda moderátor, zatímco Vojta stále nechápal a Jakub se výborně bavil. „Klid, nic se neděje, po mém boku je Kateřina Mrožová, Jiří Chlup a Karel Vágner,“ představil Jakub svůj tým ve složení Kateřina Brožová, Jiří Chlum a Josef Vágner.

Kotek se na natáčení špatně vyspal

Kotkovu chvilkovému selhání se ale nemůžeme divit, herec se na natáčení dílu Máme rádi Česko špatně vyspal. „Musím se přiznat, že mám do dneška noční můry o maturitě. Včera se mi zdálo, že mám jít na potítko a že mě čeká zkouška z francouzštiny. A uvědomil jsem si v tom snu, že jsem se zapomněl naučit francouzsky. Tak jsem tam zběsile hledal někoho, kdo by mi půjčil alespoň slovník. Šílený,“ popsal svou noční můru Vojtěch Kotek a šokoval tím, že zdaleka nebyl vzorný student španělského gymnázia.

„Sice jsem maturoval ze španělštiny, ale z obou jejích částí za čtyři. Přiznávám se bez mučení, já jsem v té škole zase tak moc času nestrávil. Ale španělštinu jakžtakž ještě ovládám a na dovolenou jezdím do španělsky mluvících zemí,“ přiznal se Vojtěch Kotek, kterého tak nějak všichni máme za vzorňáka. „K tomu ses přiznal? Ale na druhou stranu ta škola se pyšní tím, že jsi tam studoval,“ reagoval překvapeně Libor Bouček.

Zdá se, že Kotkovi se v tomto roce nevídaně daří. Nejenže se mu nyní podařilo vytočit jackpot, ale 1. července se oženil s partnerkou Radanou a na svatbě nechyběla ani redakce eXtra.cz. Kromě toho se jim v říjnu narodil chlapeček, který dostal jméno Hubert I. Šman Kotek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy