Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Šťastné příběhy o velkolepé výhře: PENNY rozdávalo červenou radost

Šťastné příběhy o velkolepé výhře: PENNY rozdávalo červenou radost
Zdroj: PENNY
Šťastné příběhy
V rámci největší soutěže se stíracími losy ve své historii, která probíhala na všech prodejnách od 18. února do 10. března, rozdalo PENNY na 2 milióny cen. Tři šťastní zákazníci v rámci akce odjeli z nákupu v PENNY s novou hybridní Škodou Octavia Combi iV 1.4 TSi v hodnotě více než 900 tisíc korun. Díky PENNY tak život napsal hned tři šťastné příběhy, a to v Hořicích, Dobrušce a Ostravě-Vítkovicích.

Pan Jiří z Hořic, jak je zvyklý, si zašel na konci února nakoupit do PENNY rodině něco k večeři. Když setřel los, zjistil, že svoji rodinu už místo Octavie 1. generace bude vozit v nejnovější hybridní Octavii 4. generace. „Chodím do PENNY pravidelně, mají tam široký sortiment, a tedy vše, co potřebujeme. Nejraději mám utopence Karlova koruna,“ vyznal se při přebírání klíčků od nového auta Jiří, který se tak stal prvním výhercem v soutěži.

Nejpůsobivější příběh ovšem život společně s PENNY napsal v Dobrušce. „Pamatuji si to naprosto přesně. Bylo to v pátek 26. února. Byla jsem nakoupit tady v PENNY, a když jsem si dala nákup do kufru, sedla jsem si do auta a začala stírat los. Když jsem viděla to auto, vyhrkla jsem, to ani teď nemohu říct… Prostě jsem tomu v první chvíli vůbec nemohla uvěřit. Říkala jsem si, že to nebude tak jednoduché, že takových losů musí být víc, že z nich pak teprve budou výherce losovat. Jela jsem domů, řekla to manželovi a i on říkal, že to bude jen nějaká legrace, že to bude auto na setrvačník. Až když přijel dcera z práce, prohlédla si los a přečetla podmínky soutěže na internetu, tak jsme pochopili, že je to skutečnost a celá rodina jsme se konečně začali opravdu radovat,“ popisuje Stanislava, která ve stejném týdnu oslavila s manželem zlatou svatbu. „Ano, s manželem jsme spolu 4. března oslavili 50 let od svatby, takže to je pro nás vlastně takový nečekaný dárek k tomuhle jubileu a jsem ráda, že si ho užijeme a budeme užívat společně.“ Výhra udělala radost nejen jí a manželovi, ale i jejich dětem a dvěma vnučkám, které si její převzetí nemohly nechat ujít.

Třetím šťastným zákazníkem PENNY, který jezdí v nové hybridní Octavii, je pan Ivan, který nakoupil na konci února v Ostravě-Vítkovicích. V rámci soutěže, která trvala tři týdny, rozdalo PENNY přes 2 milióny cen v celkové hodnotě téměř 500 milionů korun.

Kruh se uzavřel...

3 otázky pro výherkyni Stanislavu z Dobrušky

Výhra má zvláštní načasování. Ve stejný týden jste s manželem oslavili 50 let od svatby, tedy zlatou svatbu. Když se vrátíme o těch 50 let zpátky, jaké bylo s manželem vaše první auto?

Kruh se uzavřel. Naším prvním autem byla Škoda 1000, pak jsme měli Fordy - Focus a Mondeo, pak Mercedes Vito, do dnešního dne Kiu Ceed, a teď se vracíme zase ke Škodovce, ovšem o 50 let později a v nejmodernější verzi.

PENNY se chová odpovědně, proto nepřekvapí, že Octavia je takzvaný hybrid. Neberte to osobně, ale víte, co to znamená?

Samozřejmě jsem si to hned nastudovala na internetu, takže tuším, i když s takovým autem nemám žádnou zkušenost a budu se s ním muset naučit. Manžel a syn si hned vše nechali od prodejce vysvětlit, takže mi pomohou. Vím, že se můžeme těšit na nízkou spotřebu. Máme dům vybavený fotovolatikou, takže i nabíjení baterií bude jednoduché. Nikdy v životě jsem nejezdila s automatem, což se budu muset naučit a zvyknout si. Bude to pro mě zkrátka všechno nové, ale neskutečně se na to těším.

Kolik ročně najedete kilometrů a kam by vedla vaše první cesta, když si odmyslíme současná omezení?

V posledních pěti letech už nenajezdíme tolik, ale celý život jsme hodně cestovali za sportem. Milujeme surfování, takže jsme jezdili hodně k moři. Jakmile byla příznivá předpověď a věděli jsme, že někde bude delší dobu vát správný vítr, vyrazili jsme k Baltu nebo Středozemnímu moři. Nejdále jsme jezdili do Řecka, takže naše první delší cesta by v létě, nebýt omezení, asi vedla na Lefkadu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy