Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šťastný konec: Pohřešované dívky z Karlovarska byly nalezeny 430 km od domova

Školačky jsou v tuto chvíli předávány zpět ke svým rodičům.
"Mami, až tohle budeš číst, budu už mrtvá," stálo v dopise jedné ze dvou pohřešovaných školaček. Vzkaz, který dívky před svým útěkem nechaly, byl hodně emotivní a rodiče dostal na samé dno. Příběh má tentokrát však šťastný konec. Policie dnes obě dívky nalezla v pořádku.

Karlovarští policisté pátrali od pondělního podvečera po dvou dívkách z Karlových Varů. Kateřina K. (13) a její kamarádka Lucie H. (14) nepřišly v pondělí do školy. Policisté měli vážné podezření, že jedna z nich si chce ublížit. O celém případu jsme vás informovali ZDE.

Kateřina s Lucií byly ale nalezeny ve Zlíně, urazily společně 430 km a schovávaly se v nákupním centru, kde je kolem čtvrté hodiny odpolední našla policie. "V 16 hodin jsme je našli v nákupním centru ve Zlíně, kde měly smluvenou schůzku se svou kamarádkou,“ potvrdila informace policejní mluvčí Kateřina Böhmová. Nyní budou předány svým rodičům.

Že jsou obě dívky v pořádku, je jistě dobrá zpráva, následky za svůj útěk si ale bohužel ještě nějakou dobu ponesou. Otázkou zůstává, co k tomu dvě nerozlučné kamarádky vedlo.

Související články

Další články