Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Šťastně zadaný Leonardo DiCaprio: Září po boku krásné modelky a nevlastní dcery Al Pacina

Leonardo DiCaprio a Camila Morrone.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Láska

Zdá se, že herec Leonardo DiCaprio (47) nemá úplně v plánu založit rodinu a místo toho si užívá s mladými modelkami, které rád střídá a užívá si život plnými doušky. Nyní už však několik let randí s argentinskou modelkou Camilou Morrone (24), zda je ale jejich vztah vážný, to ukáže čas.

Hollywoodský herec Leonardo DiCaprio měl vždy zálibu v mladých ženách. Snad nikdy nerandil s nikým nad pětadvacet let. V minulosti se vídal například s tehdy třiadvacetiletou herečkou Blake Lively, pětadvacetiletou českou modelkou Evou Herzigovou, osmnáctiletou supermodelkou Gisele Bündchen či s tehdy čtyřiadvacetiletou Ninou Agdal.

Od roku 2017 však chodí s argentinskou modelkou Camilou Morrone, které v době seznámení bylo devatenáct let. Seznámili se velmi zajímavým způsobem a jejich dvaadvacetiletý věkový rozdíl jim vůbec nevadí, ba naopak. Camilin bývalý nevlastní otec byl legendární herec Al Pacino (81) a právě ten ty dva představil. Podle zahraničních zdrojů jsou všichni „staří dobří přátelé“.

Hvězdní rodiče

Rodiči Camily jsou bývalý supermodel a herec Maximo Morrone a herečka Lucia Solá. Camila vyrůstala v showbyznysové rodině a navštěvovala střední školu, která byla inspirací pro vznik legendárního seriálu Beverly Hills 902 10.

Pár spolu randí již více než čtyři roky a přečkali společně i koronavirus a karantény. Podle zdrojů, jak informoval Cosmopolitan, si jsou ještě bližší než kdy dříve. V průběhu let navštívili spoustu zemí a destinací, jako Itálii, Francii nebo Colorado, Miami či Aspen. V roce 2020 adoptovali společně tři husky.

Související články

Další články