Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Šťastně vdaná žena píchá o sto šest! Co myslíte vy?

Marta Dřímal Ondráčková.
Zdroj: archiv M. Ondráčkové
Blogerka a moderátorka Marta Dřímal Ondráčková (35) přináší pro čtenáře a hlavně pro čtenářky eXtra.cz svůj blog. Podívejte se na nový díl a přemýšlejte, proč je dobré svého muže pořádně opíchat.

Příroda už to tak zařídila, že s sebou jaro nese jistou fyzickou přecitlivělost. Muži jí všeobecně podléhají mnohem intenzivněji než my. Udělat svému drahému dobře je přirozeností každé ženy, takže vám nastává vytíženější období. Uspokojit touhy vašeho manžela, ale zdaleka nemusí být tak jednoduché.

S jarní únavou chlap příliš úspěšně bojovat neumí. Ačkoliv má pod kůží čtyři kávy, jsou jeho ranní starty o dost pomalejší, než je standardní roční průměr. Večer je zosobněním vyčerpanosti a k aktivitě ho nevyburcuje ani dobře cílená nahota. Dopřát mu nějakou tu hodinku spánku navíc, vyřeší mnohé. Pobyt na sluníčku, které už se s námi konečně kamarádí, mu taky dodá potřebné množství paliva. Jednoduše ho přesvědčte, že už nemusí trávit hodiny zavrtaný v noře, a vykonávat bohulibou pracovní činnost, nebo se na celý víkend zavřít doma a montovat novou šatnu.

Slunci vstříc! To je vaše aktuální heslo, používejte ho důsledně. Jen myslete na to, že přecitlivělá kůže vašeho muže, která není uvyklá slunečním paprskům, by to bez dostatečné vrstvy opalovacího krému mohla pěkně odnést. Abyste pak ještě netrávily večery léčením jeho spálenin. I tak budete mít spoustu jiné práce. Například soubojem s neustávající migrénou a bolestí očí související se zvýšenou mírou slunečního záření a pobytem venku. Za ten můžete samozřejmě, díky výše zmíněnému, vy. Proč vás tyto neduhy netrápí? CELÝ BLOG SI MŮŽETE DOČÍST ZDE.

Související články

Další články