Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Šťastně vdaná: Proč je manželský sex nejlepší?

Marta Ondráčková
Zdroj: archiv M. Ondráčkové
Blogerka a moderátorka Marta Ondráčková (35) přináší pro čtenáře a hlavně pro čtenářky eXtra.cz své postřehy ze soužití manželského. Je tu další díl. Tentokrát na téma manželský sex.

Možná se vám vybaví klasická filmová scénka zaškrtávání druhé středy v měsíci v trhacím kalendáři, ale tak to v manželské posteli nefunguje. Ba naopak. S manželským slibem jste jako žena získala spoustu výhod, které nezávazný sex neumožňuje.

Sázka na jistotu

Nekupujete zajíce v pytli, přesně víte, co vás doma čeká. Nemusíte ztrácet čas úvahami o velikosti různých tělesných částí vašeho sexuálního partnera pro dnešní romantický večer. Všechny máte doslova v ruce. Víte, jak váš muž voní, jak si upravuje strniště a že nevšední zážitek v prádelně na sousedčině pračce opravdu jednou stačil. Znáte se, víte, co vám chutná a jak to nejlépe servírovat, abyste byli oba maximálně spokojení. Žádné trapné zkoušení, hledání rytmu a rychlé přesuny rukou, které dělají něco pro vás maximálně nepřijatelného. Už jste ho všechno naučila.

Máte se na co těšit

To samozřejmě vyplývá z výše zmíněného. Brali byste se, kdyby vás to spolu v posteli nebavilo? Dobře, pomiňme možnosti umístění erotogenních zón na platební kartě. Určitě existuje spousta věcí a vjemů, které jsou pro vás důvodem přijít občas domů o něco dřív z práce. Ať jsou to tvary, způsoby provedení, nebo nějaká speciální fineska, kterou ovládá jen váš muž. Vždycky si vzpomenu na postavu Richarda Fishe ze seriálu Ally McBealová a jeho bezkonkurenční škádlení podkolenní jamky. Každá z nás má svou podkolenní jamku a ty šťastné doma svého Richarda Fishe.

Časová variabilita, nic vás netlačí

A když tlačí manžela, má sprchu. Samozřejmě v krajních situacích. Ale má to své výhody. Užíváte si, kdy se vám to hodí. Netrtkáte jako králíci třikrát denně na nejabsurdnějších místech a v divných časech, protože nemáte kde a využíváte každé situace. To už máte pár let za sebou. Našli jste si rytmus a frekvenci, která oběma zúčastněným vyhovuje. Přespříliš vás nevyčerpává a současně dostatečně uspokojuje. Zároveň jste dospělí a schopní domluvit se na jistých úlevách, pokud nastane situace, kdy vám váš příjemný režim něco naruší. Například vás chytnou záda anebo se vysílá mistrovství světa ve fotbale.

Nic si nedokazujete

Když je potřeba, dá se to zvládnout i za pár minut. Taková ranní rychlovka kolikrát nakopne líp než nejlepší espresso. Nepotřebujete už promilovat celou noc, abyste si vzájemně dokázali, jak moc se chcete a jak moc vám to v posteli jde. Upřímně? Chlapské přesvědčení, že délka sexuálního styku se rovná kvalitě, je jeden z největších omylů lidstva. Zajímalo by mě, kterého z nich kdysi napadlo, že ubušit nás vlastním přirozením je jediný přijatelný důkaz pravé mužnosti, a která z nás to kdysi uhrála na klasické: „Bylo to moc hezké, miláčku,“ čímž nás uvrhla do nekonečné spirály utrpení v počátcích i těch nejlepších vztahů. Ale to už máme za sebou. Když se dostaví indispozice, zkrátka si v klidu vezměte knížku a užijete si hezký večer, protože víte, že těch nocí nabitých vášní před sebou máte nepočítaně.

Více článků najdete ZDE.

Související články

Další články