Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Šťastné shledání: Oběť tornáda v Oklahomě našla v přímém přenosu svého psa

Obyvatelka rozmetaného domu našla během přímého přenosu, kdy dávala
reportérce rozhovor, svého pohřešovaného pejska.
+ Další fotografie

Na městečko Moore v americké Oklahomě v pondělí udeřilo tvrdě tornádo. Bouře byla tak rychlá, že než se obyvatelé stačili vzpamatovat, bylo dávno po všem. Varování a evakuace se v tomto případě úplně minuly účinkem, jelikož přírodní katastrofa přišla opravdu jako blesk z čistého nebe.

Mrtvých je bezmála sto a nejvíce bohužel dětí, protože tornádo smetlo místní základní školu. Naštěstí se ale povedlo zachránit z trosek více než sto lidí a šťastná shledání ještě nejsou u konce.

Tahle postarší paní právě dávala rozhovor zvědavé reportérce a stěžovala si, že bohužel při smršti, která rozmetala její dům a sousedství, přišla o svého milovaného psa, který dělal opuštěné ženě poslední radost. Stará paní si myslela, že pes při tornádu zemřel, protože byl tak malý, že by nemohl sílu větru přežít.

V tom ale najednou žena z televize uvidí nepatrný pohyb v troskách a z nich se vyklube od prachu špinavý knírač, kterého majitelka považovala za mrtvého. Snad se podobného štěstí dočkají i lidé, kteří stále pohřešují své milované.

Mohlo by vás zajímat

Další články