Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šťastné období Brada Pitta: Vrátila se mu dávná láska, pak získal prvního Oscara

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
štěstí
Brad Pitt (56) se po dlouhé době může znovu pořádně radovat ze života - předávání cen Oscar 2020 mu přineslo jeho první sošku a ještě předtím se mu do života vrátila dávná láska Jennifer Aniston (50). Po dlouhém a stále probíhajícím boji s Angelinou Jolie (44) o děti je vidět, že právě tyto výhry mu vykouzlily úsměv na tváři.

Brad Pitt v posledních letech rozhodně neměl lehké období. Rozvod a bitva o děti s Angelinou Jolie se na něm negativně podepsaly, konflikt s adoptivním synem mu po psychické stránce nepřidal a fakt, že se jeho dcera Shiloh rozhodla být chlapcem, ho také nepotěšil. Nyní to vypadá, že se na něj přeci jen začalo usmívat štěstí.

Zatímco ještě před Vánocemi byl Pitt podle amerického tisku nešťastný kvůli kopačkám, které dostal od Alii Shawkat, v lednu už měl důvod k radosti. Na udílení cen SAG Awards se setkal se svou dávnou láskou Jennifer Aniston a jiskry mezi nimi lítaly rychlostí blesku.

Zahraniční bulváry jsou plné informací, že Brad a Jennifer se aktuálně snaží navázat tam, kde před lety skončili. Mají chodit na tajné schůzky a jejich nejbližší přátelé mají být už dokonce informováni o tom, že se k sobě pomalu, ale jistě vrací.

První Oscar

Jennifer Aniston není jedinou trofejí, kterou se Bradovi podařilo během roku 2020 ukořistit. Při předávání cen Oscar 2020 se mu poštěstilo a získal svou vůbec první zlatou sošku za herectví. Na události vypadal více než spokojeně, a tak se dá lehce odhadnout, že aktuálně prožívá skutečně šťastné období.

Související články

Další články