Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šťastná rodina Jiřího Drahoše: Víme, jaký život mají dcery možného prezidenta Radka a Lenka!

Rodinka jako ze žurnálu!
Zdroj: archiv Jiřího Drahoše
+ Dalších 12 fotografií
Jiří Drahoš (68) se kromě šťastného manželství může pochlubit i sympatickými dcerami. S Evou Drahošovou mají dvě dcery, Radku a Lenku, které už je obdařily dvěma vnuky. Zapojí se do výkonu funkce prezidenta, pokud se jím Drahoš po druhém kole stane?

Jiří Drahoš slaví velmi dobrý volební výsledek, získal 26,58 % hlasů a ve druhém kole vyzve Miloše Zemana. Bývalý předseda Akademie věd si nemůže stěžovat ani na soukromou sféru života. S manželkou Evou Drahošovou mají dvě krásné dcery, které jsou obě šťastně zadané.

I přes náročné povolání se Drahošovi s manželkou povedlo Radku a Lenku skvěle vychovat. Z potenciálního prezidentského páru už jsou i prarodiče, dcery je obdařily dvěma vnuky.

„Žena i dcery vždy věděly, že vědecká práce je velký žrout času, ale nikdy mi nic nevyčítaly,“ přiznal Drahoš pro novinky.cz. „Když jsem dřív přišel z laboratoře domů, bylo volného času ale přece jen víc. Dnes se člověk často jen přesune od počítače k počítači. Takže mě manželka občas donutí na pár dnů vypnout a pročistit si hlavu – jet na chatu, nebo aspoň zajít na vernisáž,“ dodal.

Babička Eva oba vnuky velmi ráda hlídá. Je to milující žena, která by jistě byla i skvělou první dámou. O tom, zda by v úřadu prezidenta Drahošovi případně pomáhaly i jeho dvě dcery, zatím nepadlo slovo.

Související články

Další články