Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Šťastná maminka Eva Perkausová: První fotografie s novorozeným synem Killianem

Eva Perkausová porodila syna Kiliana.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem E. Perkausová, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
První snímek

Moderátorka Eva Perkausová (28) porodila vytoužené miminko. S manželem, podnikatelem Ivanem Heckem, mají syna, kterému dali jméno Killian. Moderátorka navíc na svém Instagramu sdílela roztomilou první fotku s chlapečkem.

Sympatická blonďatá moderátorka Eva Hecko Perkausová se dočkala. Porodila vytouženého chlapečka, který dostal jméno Kilian.První adventní neděle roku 2022 je tou nejkrásnější adventní nedělí, jakou jsem si mohla přát. Dne 26.11., ve večerních hodinách, přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku!“ napsala na Instagram.

Právě na tuto sociální síť přidala i první společnou fotografii s malým chlapečkem, kterého na ní, i společně s manželem, drží za ruku.

Těhotenství si užívala

První těhotenství si Perkausová užívala. Užívám, doslova užívám, protože nemám absolutně žádné komplikace, nic mě netrápí, žádné nevolnosti, a pořád se vlastně cítím stejně jako před těhotenstvím," svěřila se v srpnu pro eXtra.cz.

O jméně pro miminko měli celkem rychle jasno. Z 90 % jsme se v otázce jmen shodli. Protože příjmení bude Hecko je krátké a k tomu se dá kombinovat jak české jméno, tak i zahraniční. Máme tři tipy, ale ještě bych je prozrazovat nechtěla. Až budeme vědět, které je to správné a 'ono', pak to oznámíme,“ prozradila před časem moderátorka, která tak na čas zmizela z televizních obrazovek na Primě.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy