„Dostala jsem spoustu dotazů od maminek. Ptaly se mě, jak se dají tyto děsivé jizvy odstranit. Nedají. Je to cena, kterou musíte zaplatit. Dokonce i když máte peníze, zůstanou vám,“ napsala maminka krásných dítek.

Neměla žádné zlé úmysly. Chtěla jen dodat několika maminkám sebevědomí. Není totiž určitě jediná žena, které se narodila čtyřčata. Přestože je mladá, po porodu jí zůstaly znatelné strie. Doreen Ching měla v úmyslu motivovat ostatní maminky k tomu, aby se za strie nestyděly, protože ty k dětem a porodu zkrátka patří.

Jenomže reakce lidí byly velmi nezvyklé. Maminka si myslela, že ji podpoří, ale spíše se dočkala ošklivých komentářů. „To je nechutné,“ zněl jeden z komentářů. Sama měla dlouho problém, aby si na nový vzhled svého těla zvykla.

„Byla to první věc, kterou jsem po porodu zkontrolovala. A musela jsem plakat. Břicho bylo velice silně popraskané a kůže byla navždy znetvořená,“ dodává. U jejího příspěvku bylo 23 tisíc komentářů a měl více než 12 tisíc sdílení.

„Vidím, že mě tu nějací lidé nazývají ošklivou, a to mě velice zraňuje, mám chuť je vyhodit,“ neskrývala své rozhořčení. Naštěstí se našli i tací, kteří maminku čtyř dětí podpořili. „Jste moc krásná a vypadáte šťastně,“ psali.