Tvrdí, že jsou dlouholetí kamarádi, ale jejich blízcí tvrdí opak. Mluví se o lásce, kterou by si dvojnásobná svobodná máma Lucie Borhyová (37) taky už zasloužila. A na udičku ji měl chytit rybář Jakub Vágner, který někdy vypadá, jako by do pěti neuměl počítat.

Ale co my víme, třeba to právě Lucii na nesmělém blonďákovi imponuje. Na její tváři se po rozchodu s Michalem Hrdličkou konečně také vykouzlil úsměv.

Celá zářila také, i když šla s Jakubem na večeři. Bylo na ní vidět, jak je šťastná, a to rozhodně Lucie popřít nemůže, výraz v obličeji ji prozrazuje. A lidé, co seděli kousek od nich v restauraci, spekulace jen potvrzují.

„Jakmile si Lucie sedla, svlékla svetr, pod kterým měla sexy top, a neustále odkrývala rameno,“ prozradil Blesku návštěvník podniku a dodal: „Když došlo na večeři, dokonce od sebe ochutnávali jídlo.“

To už zas tak na kamarádství nevypadá, jak oba svorně tvrdí. Na druhou stranu lze Lucii pochopit, že své lásky nechce tahat na veřejnost, protože se už krutě několikrát spálila. Jestli jí je vedle rybáře dobře, tak stačí jen gratulovat.