Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Šťastná Halle Berry: Zařekla se, že se už nikdy nevdá, teď si vzala jednoho z nejvíce sexy mužů světa

Olivier a Halle jsou krásný pár.
+ Další fotografie

V sobotu vlezla potřetí do chomoutu, ačkoliv ještě před rokem prohlašovala, že se už nikdy nevdá. Ale když Halle Berry (46) požádal o ruku její přítel Olivier Martinez (47), neváhala ani minutu a okamžitě souhlasila.

Pro něj je to první svatba, pro ni třetí. Berry má za sebou rozvod s baseballistou Davidem Justicem, se zpěvákem Ericem Benétem a s modelem, Gabrielem Aubreym, kterého si nikdy nevzala, má zase dceru Nahlu, o kterou se pořád tahají. Po boku herce Martineze ale došla čokoládová herečka konečně klidu a navíc s ním čeká své druhé dítě.

Halle a Olivier se brali za přísných opatření na francouzském zámku, všude stáli policisté a kaple byla přikryta bílým suknem, aby fotografové nemohli udělat snímky ani z vrtulníku. Celý obřad byl velice skromný, pozváno na něj bylo asi jen 60 hostů, a to pouze z řad rodiny a nejbližších přátel.

Mohlo by vás zajímat

Další články