Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Šťastná Eva Perkausová! Půvabná moderátorka se zasnoubila s podnikatelem Ivanem

Zdroj: Profimedia
SVATBA

Moderátorka Eva Perkausová se těší z radostné noviny! Přítel ji požádal o ruku a ona souhlasila. Sedmadvacetiletá blondýnka se zasnoubila s osmatřicetiletým podnikatelem Ivanem Heckem. Perkausová je jednou z tváří Hlavních zpráv na CNN Prima News, informaci tedy prozradila pro svou domovskou stanici.

Eva Perkausová je ve svých sedmadvaceti známou tváří pro všechny televizní diváky. Dříve působila v pořadu Top Star Magazín a v současnosti je hlasatelkou večerních zpráv CNN Prima News. V těchto dnech se pak raduje z toho, že ji osmatřicetiletý podnikatel Ivan Hecko požádal o ruku. A že šlo o pořádnou romantiku...

Ivan s Evou se zasnoubili na romantické večeři pod hvězdným nebem. „Ano, byla to moc krásná a nezapomenutelná chvíle. Bylo to romantické, ale detaily bych si chtěla nechat pro sebe,“ prozradila moderátorka tajemně.

Zásnuby se samozřejmě neobešly bez nervozity, která vyvrcholila tím, že Ivanovi vypadla krabička s prstýnkem z kapsy. „To jsem se dozvěděla až poté, když vše proběhlo,“ uvedla věčně usměvavá Perkausová.

Související články

Další články