Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Šťastná Brenda z Béháčka: Před pár měsíci si myslela, že zemře, dnes už zase hraje!

Shannen opět před kamerou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Představitelka Brendy z Béháčka nemůže být šťastnější. Shannen Doherty (46) se po dvouletém vyčerpávajícím boji s rakovinou postavila opět před kameru. Rodina ji před takovým rozhodnutím zrazovala, ale Shannen se cítí plná sil a natáčení si užívala každou minutu.

Shannen Doherty se objeví v remaku černé komedie Heathers, ve které se školní otloukánek rozhodne zabít všechny populární studenty. Shannen slibuje premiéru v lednu příštího roku a ke své roli také vyfasovala paruku.

„Díky, že jste mě opět nechali hrát, že jste mě nechali být někým jiným,“ vzkazuje Shannen tvůrcům filmu. Připomíná, že dva roky bojovala s rakovinou a nemohla pracovat. Svůj boj se zákeřnou nemocí dokumentovala a fanouškům ukazovala opravdu silné fotky. Nemoc ji dostala na samé dno, ale herečka se nedala.

Její rodina jí prý práci na novém projektu rozmlouvala. „Mysleli si, že jsem ještě slabá a nezvládnu to,“ svěřila se na svém Instagramu. Ale opak je pravdou a herectví jí dodává sil. A co si budeme povídat, tvůrci museli tušit, jak skvělou reklamu bude snímek mít, když se rozhodli obsadit právě Shannen.

Související články

Další články