Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Stašová je ve skvělé formě: Úsměv od ucha k uchu a dobrá nálada. Takhle zazářila na tiskové konferenci ČT

Oblíbená herečka nesundala úsměv z tváře.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 7 fotografií
Galerie

Simona Stašová (66) opět ukázala, že právě nyní, v posledních několika letech, je v nejlepší formě! Populární herečka vypadá lépe než kdykoli dříve, a to i přesto, že je nadále v neskutečném pracovním nasazení. Dcera Jiřiny Bohdalové je na roztrhání, ale úsměvy ani tak nešetří. Pojďme se podívat, jak Simona zazářila na tiskové konferenci České televize, kde byla i redakce eXtra.cz.

Není snad nikdo, kdo by ji nemiloval. Oblíbená herečka Simona Stašová hrála stovky významných rolí ve velmi úspěšných snímcích či divadelních představeních a ne nadarmo patří mezi nejobsazovanější herečky u nás.

Simona Stašová v nejlepší formě

Někteří z fanoušků tvrdí, že právě v poslední době vypadá lépe než kdykoli dříve. To Simona opět potvrdila, a to na tiskové konferenci České televizekterou ČT uskutečnila k představení podzimního programu. Simona jen zářila, úsměv z tváře jí nezmizel ani na chviličku. Podívejte se sami v galerii.

Plné pracovní nasazení si totiž nejspíš užívá velmi ráda. Po pandemické situaci, která zasáhla snad nejvíce právě odvětví kultury, si mnohem více váží každé pracovní příležitosti. I Simonu pandemie totiž výrazně ovlivnila, jak se rozpovídala v jednom z dřívějších rozhovorů pro eXtra.cz.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy