V nekonečném seriálu Ulice začíná jít do tuhého. Potom, co se v Bedřichu Liškovi probudila druhá míza, nebo se spíše dostavila dlouho očekávaná krize středního věku, začíná se mu celý jeho život pěkně komplikovat.

Starý kmet Bedřich se na jednom z koncertů své kapely vrátil do svých mladých let. Jenomže jaksi zapomněl, že už není nejmladší, a proto mohou být následky fatální. Zatímco s mladým člověkem by pár karbanátků s trávou a trochu alkoholu prakticky nic neudělaly, Bedřich probudil v sobě své pomalu chátrající libido.

Jak jsme všichni viděli, tak to začalo jemnými doteky, pak tancem s blonďatou Jindrou, která než něžnou a krásnou ženu spíše připomíná chlapáka s dlouhými vlasy ze čtvrté cenové.

Ale takové typy patrně přitahují chlapy ze střední třídy, na které začíná doléhat krize středního věku. No a tak se stalo to, že Bedřich nedokázal svého camprlíka udržet mezi stehny a s Jindrou si zadováděl jako za mladých let.

Samozřejmě že pro Jindru to byl nejkrásnější zážitek z celého jejího pochmurného života. Noc plná vášně s Bedřichem, který byl téměř v alkoholickém kómatu, v ní vzbudila novou naději na jejich společný život. Ale z toho musela děvenka hodně rychle vystřízlivět.

Bedřich, pokud do sebe nenaláduje deset karbanátků s trávou a trochu kořalky, tak je věrný své modle a tiché puťce, pekařce Anči. Ale Jindra je jiný špekulant. Jestli si někdo myslel, že Bedřich je téměř nepoužitelný a jeho kdysi chrabré spermie dávno odvál čas, tak se mýlil.

O pár dní později Jindra přišla s tím, že čeká malého bubeníčka Bedřicha. Velkého Béďu polil pot a možná si nadělal i do kalhot, ale to s přesností nevíme. Jindra, která má zlomené srdce, nakládá Bedřichovi solidně.

Oznámila mu, že na potrat rozhodně nepůjde a dítě si chce nechat, protože jí je 37 let a je to nejspíše její poslední šance. My si tedy myslíme, že zakopaný pes nebude ve věku, ale někde jinde. Chudák Bedřich neví, jak se s celou situací vyrovnat. Probudí se v něm starý rockerský tvrďák a v zájmu klidného soužití s božskou Ančou dotáhne Jindru na potrat? Nebo snad donutí někoho ze svých kamarádů, aby si Jindru vzal? Uvidíme, ale my bychom to nepřáli ani jednomu z jeho kamarádů.