Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Startují nominace Czech Social Awards 2020, ocenění získá 12 osobností

Startují nominace Czech Social Awards 2020, ocenění získá 12 osobností
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Czech Social Awards 2020
Osmý ročník udílení prestižních ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních sítích, spustil nominace, kterými byl zahájen. Hledání inspirace namísto soutěživosti je symbolem letošních Czech Social Awards 2020, které více než kdy jindy propojí živá setkání s on-line přenosy. Letos bude oceněno dvanáct osobností.

Tento ročník Czech Social Awards 2020 bude vzhledem k situaci kolem nás speciální, program bude celodenní, a osobnosti se na něm budou objevovat postupně, aby nedocházelo ke shromažďování a byla zajištěna co největší bezpečnost.

Jména oceněných budou představena v rámci speciálního pořadu, kterým celý den vyvrcholí. "Kdo zvládne držet krok ve zrychleném světě sociálních sítí? Ti, kteří dokáží být opravdoví a

věrní svým hodnotám, které předávají svým followerům. Proto jsou ceny Czech Social Awards 2020 věnovány těm, kteří inspirují ostatní, i těm, co se rádi inspirovat nechávají," říká zakladatelka ankety Michaela Derynková.

Férovost a inspirace, nikoliv soupeření

Již poosmé se tak uskuteční udílení prestižního ocenění osobnostem, které Česko baví a inspirují na sociálních sítích. Symbolem pro ročník 2020 je právě hledání inspirace, nikoliv

soupeření. Fanoušci budou moci nominovat své favority ze světa sociálních sítí od 1. října do 30. října, a to prostřednictvím webu CzechSocialAwards.cz nebo aplikace Czech Social Awards (iOS, Android).

Moderátorkou letošního ročníku je Zorka Hejdová, která bude od 18. října až do samého vyhlášení 29. listopadu každý týden v živém vysílání na Instagramu @czechsocialawards zpovídat jednu z inspirativních osobností. Těšit se tak můžete například na rozhovor o globální inspiraci s topmodelkou Karolinou Kurkovou (36), na téma psychické pohody a štěstí zase promluví koučka Janka Chudlíková.

Autenticita, transparentnost a udržitelnost

Neméně důležitými principy letošního ročníku jsou i férovost a transparentnost, za které si v minulých letech převzal ocenění Karel „Kovy“ Kovář. Tradičním partnerem tohoto oceněni je McDonald’s, který se stává zároveň garantem důležitého tématu udržitelnosti. Téma navíc podpoří svou spoluprací s jedním z finalistů.

Nominacea hlasování

Letošní finálovou dvanáctku vybere z nominací odborná porota, která bude přihlížet k řadě kritérií, od otevírání společenských témat až po zábavný přesah. Hlasování bude probíhat Janečkovou hlasovací metodou - D21, která umožňuje rozdat více hlasů a najít tak společenskou shodu.

Související články

Další články