Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nová řada SuperStar s nečekanými porotci: Kdo z nich bude největším tahounem?

Budete se dívat?
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 6 fotografií
Plno fanoušků pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas bylo zklamáno, že se prozatím nechystá další pokračování. U lidí totiž tenhle formát pořadu sklidil nevídaný úspěch. Televize se ale rozhodla, že místo Tváře zařadí do vysílání SuperStar. Mnohé diváky překvapí zejména složení poroty.

Pokud vám například věk nedovoloval přihlásit se do již proběhlých castingů SuperStar, tak nyní máte jedinečnou možnost. Na Nově můžete zanedlouho sledovat, jak se v Česku zrodí nové pěvecké hvězdy.

Své o tom ví pohledný zpěvák Ben Cristovao (30), který v porotě usedne a pravděpodobně bude vedle Paľa Habery největším tahounem soutěže. Právě Ben vzešel ze SuperStar, od té doby se věnuje muzice na sto procent a nutno podotknout, že slaví velké úspěchy.

Zejména dívky ho zbožňují pro jeho roztomilý kukuč. Vedle Bena a Paľa se lidé mohou těšit na dvě nové tváře. Krásnou zpěvačku Katarínu Knechtovou a Matěje Rupperta (39). Samotná Katarína se na porotcování už hodně těší.

Na sociálních sítích zveřejnila společnou fotku se slovy „A je to vonku! Porota SuperStar 2018,“ a od fanoušků sklízí jeden pochvalný komentář za druhým. A co vy? Budete se dívat?

Související články

Další články