Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Startuje nejdrsnější televizní show roku Robinsonův ostrov. Sexy krásky se představují!

+ Dalších 8 fotografií
Drsná reality show Robinsonův ostrov startuje už v pondělí. O přežití bude bojovat 18 lidí, kteří budou rozděleni do dvou kmenů. Podívejte se na krásky, které se na filipínském ostrově poperou o pohádkovou výhru!

Na ostrově bojuje o přežití Barbora Hájková z Liberce (21), která o sobě říká, že je bojovnice. Do všeho se vrhá impulsivně a nebojí se konfliktu. Od čtrnácti let chodí s o jedenáct let starším mužem. Obecně jim ale nedůvěřuje. Barbora má sice drsnou vizáž, uvnitř je ale velmi citlivá a křehká žena.

Jendou ze soupeřek Barbory je Lucie Zahradníková (33) z Ostravy, která je oddaně věřící fitness trenérka. Když si měla vybrat, který talisman si vezme s sebou na ostrov, neváhala ani vteřinu a vybrala si Bibli. Na Robinsonově ostrově má v plánu pravidelné modlitby a chce přesvědčit ostatní soutěžící, aby se obrátili k víře.

Jednoduché to v soutěži nebude mít ani účetní Tereza Mikšaníková (38) z Prahy, která před soutěží zvažovala, jestli svěří svoji tříletou dceru přátelům. Pro své dítě chce jen to nejlepší a právě to ji žene kupředu v boji o dva a půl milionu korun a titul posledního Robinsona. Tereza se netají svou lesbickou orientací a na ostrově se nejvíc bojí přírody, od které nikdo neví, co čekat.

Další účastnicí drsné reality show je Kateřina Šuriaková (19) z Prahy, která je čerstvá maturantka a zároveň nejmladší soutěžící Robinsonova ostrova. „Starší lidé mě berou tak, že mě musí ochránit a pomoct,“ myslí si. Jestli bude mít velký hlad, je připravená ulovit i hada. Má ale strach, že se psychicky zhroutí a rozbrečí se před kamerou. Od reality show si slibuje rozuzlení komplikovaného vztahu.

Vizážistka Nikola Donéová (27) z Brna má ráda přírodu, kosmetiku a ženskou krásu. Částečně se živí i líčením pornohereček. „Někdo to dělat musí. Navíc já v pornu nehraji, jen je líčím,“ směje se. Od účasti v Robinsonově ostrovu si slibuje návrat k podstatě a čistotě života bez technických vymožeností.

Kráska Kateřina Hrabčáková (20) z Ostravy je skladnice, která by si přála být modelkou nebo herečkou. Její nejlepší kamarádkou je máma. „Mám tetování věnované mámě, je to její datum narození.“ Má ráda adrenalin, dobrodružství a v reality show by ráda potkala upřímného člověka, který by jí nelhal. Na ostrově má strach z pavouků a vlastního zklamání.

O přežití bojuje i Tereza Mašková (28) z Doks, která pracuje ve speciální pořádkové jednotce, kde je jediná žena mezi stovkou mužů. Přiznala, že kdyby ji policie na Robinsonův ostrov nepustila, byla by to největší frustrace jejího života. Nejvíc se bojí, jak se na ostrově zachová, až dostane opravdový hlad.

Petra Palusková (25) z Prahy je playmate, která všem vzkazuje: „Nejsem tak blbá, jak vypadám!“ Petra se řídí svou intuicí a nebojí se na rovinu říct, co si myslí. Maluje, fotí a píše motivační knihu, ve které radí ženám. Nejvíce se na ostrově bojí hadů a červů. Kdyby nějaké viděla, nejprve prý pořádně zaječí a pak si zvykne.

Iveta Stará (46) z Boreče se živí jako trafikantka a je nejstarší ženou mezi osmnácti soutěžícími. Na soutěž se nijak výrazně nepřipravovala a nedělá jí starost ani její slabá fyzička. Iveta sice žije ve vesnici o několika rodinách, i přes to se provdala za tři muže různých národností. Robinsonův ostrov je její první velký cestovatelský zážitek. Původně na jejím místě měl stát její syn, který se do soutěže také hlásil. Když ho nevybrali, vyhecoval alespoň ji. Robinsonův ostrov sledujte poprvé už v pondělí ve 21:15 na Nově.

Související články

Další články