Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Startuje nejdrsnější show Survivor: Tady budou účastníci trávit následující týdny

Survivor patří mezi nejdrsnější reality show TV Nova.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 33 fotografií
galerie

Po problémech spojených s koronavirem již dnes startuje jedna z nejdrsnějších reality show TV Nova - Survivor. O pohádkovou výhru se utká 12 celebrit a 12 soutěžících, kteří uspěli v castingu. Redakce eXtra.cz vyjela na místo, kde budou odvážlivci trávit následující týdny.

Celebrity a "smrtelníci" z Česka a Slovenska jsou již na ostrově v Dominikánské republice. Oba týmy - AZUA a MAO - čekají týdny plné dřiny, pramálo hygieny a taktiky. S sebou si mohou vzít jen několik kusů oblečení, boty a ponožky.

Pravidla show Survivor

Účastníci show Survivor

České hvězdy

Zpěvák, herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil.

Herečka, zpěvačka a stand-up komička Iva Pazderková.

Youtuberka, blogerka a moderátorka Nikola Čechová.

Moderátor z Evropy 2 Tomáš Zástěra.

Finalistka soutěže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili.

Herečka a zpěvačka Barbora Jánová.

Model a fotbalista Matěj Paprčiak.


Slovenské hvězdy

Videomaker Daniel "GoGo" Štrauch.

Vítězka reality show Farma Xénia Gregušová.

MMA zápasník Gábor Boráros.

Účastník reality show Love Island Nathan Christián Dzaba.

14násobná šampiónka v karate Veronika Havlik.

Kmeny mezi sebou pravidelně soutěží o různé výhody. Základním kláním je boj o imunitu, vítězný tým se díky ní vyhne kmenové radě. Po radě musí jeden člen týmu soutěž opustit. Po vyřazení poloviny účastníků dochází ke sloučení zbývajících soutěžících do jednoho kmenu.

Jednotlivci mohou v rámci soutěží bojovat také o individuální imunitu, která je může ochránit před vyřazením. Několik předmětů zajišťujících imunitu bývá skryto také v okolí soutěžního tábora.

Ráj pro filmaře

Redakce eXtra.cz vyjela se štábem TV Nova, aby se podívala, kde budou ostrované pobývat. Písek, džungle a spousta kokosů... Pokud jste viděli film Trosečník, tak to vypadá celkem podobně jako na ostrově, kde uvízl Tom Hanks.

A jedna perlička na závěr. Redakce trochu zapátrala a zjistila, že je Dominikánská republika a přilehlé ostrovy rájem pro hollywoodské filmaře. Natáčeli se tu například první Piráti z Karibiku, dále pak Jurský park, který se natáčel ve městě Puerto Plata či legendární Kmotr 2.

V roce 1973 čelil režisér Francis Ford Coppola výzvě. Důležitá epizoda pokračování filmu Kmotr se měla natáčet na Kubě, bohužel politické hádky takovému plánu nebyly nakloněny. Proto se režisér rozhodl pro Dominikánskou republiku, konkrétně hlavní město Santo Domingo, píše web everythingpuntacana.com.

Na unikátní snímky z ostrova se podívejte v naší fotogalerii.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy