Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Startuje krimiseriál Dvojka na zabití: Erika Stárková promluví svým pravým hlasem

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
seriál

V krimiseriálu Dvojka na zabití se bude vše točit kolem hlavní dvojice Rykl–Světlá (Jakub Prachař a Sara Sandeva), ale kde by tahle dvojka byla, nebýt na policejní stanici asistentky Soni v podání Eriky Stárkové.

Krimiseriál Dvojka na zabití se bude poprvé vysílat na televizních obrazovkách už dnes večer. Ústřední úlohu v něm bude hrát hlavní dvojice Rykl–Světlá (Jakub Prachař a Sara Sandeva). Asistentku Soňu jim pak na policejní stanici bude tvořit Erika Stárková.

Bez ní by byl život policistů ztracený! Soňa v podání Eriky Stárkové bude policejní stanici nového krimiseriálu držet v řádném chodu. „Soňa je jediná žena mezi mužskými na policejní služebně. Pak se tam ale objeví mladičká Karolína, a tak nastává čas, aby Soňa celé to oddělení podržela a uklidnila. Je to taková jejich asistentka a sekretářka v jednom,“ prozrazuje Erika Stárková, která bude ve Dvojce na zabití konečně, na rozdíl od seriálu Most!, kde ztvárnila transexuálního bráchu Pavla, promlouvat svým hlasem.

Boj o chlebíčky

„Sice na policii pracuji, ale uniformu nemám. Celou dobu tak budu v civilu.“ Herečka strávila na place šest dní a pochopitelně nejvíc po boku Jakuba Prachaře nebo Miroslava Vladyky. „Byla to moc krásná práce, kluci jsou vtipní,“ pochvaluje si kolegy Stárková a je rovněž moc ráda, že nemusela točit se zbraní v ruce. Ty pro ni nejsou zajímavé. „Nejvíc mi uvízla v paměti scéna, kdy jsme točili oslavu a na stole stál velký tác takových těch klasických bufetových chlebíčků. To mě bavilo. Po natočení scény pak přišel na řadu boj o úlovek,“ prozrazuje s úsměvem Stárková.

Související články

Další články