Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Startuje další řada SuperStar: Největšími tahouny jsou Tereza Mašková a Ben Cristovao

Zdroj: Instagram.com
Superstar
Televize Nova opět chystá další řadu velkolepé pěvecké soutěže SuperStar. Velkými tahouny jsou jednoznačně Tereza Mašková (21) a Ben Cristovao (32). Kdo bude v čele poroty je zatím záhadou, ale minulé složení porotců u diváků budilo rozporuplné dojmy.

"Máš hlas, který dokáže všechny uchvátit? Chceme ho slyšet! Je ti aspoň 15 let? Tak hledáme právě tebe! Zpěváka, který se nebojí ukázat své schopnosti a splnit si své sny! Máš jedinečnou možnost stát se hvězdou. Pořádně to rozjet a zažít neskutečnou euforii! Pak je pro tebe světová show SuperStar Česko – Slovenska to pravé místo," láká na další řadu SuperStar televize Nova.

V současné době v televizi již běží spot, jehož hlavními tvářemi jsou Ben Cristovao (32) a loňská vítězka Tereza Mašková (21). Kdo bude v porotě je zatím záhadou, ale diváci mají jasno. Určitě by tam chtěli vidět znova Bena Cristovaa a Pala Haberu

Vítězka SuperStar 2018 Tereza Mašková je důkazem toho, že i když běží kdo ví kolikátá řada pěvecké show, tak když se vítězům chce a mají odhodlání, můžou to dotáhnout daleko. Co si myslíte o další řadě vy? Budete se dívat? Přihlásili byste se?

Související články

Další články