Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Startoval na olympiádě jako plavec! Svět ho ale znal jako vazouna s ocelovou pěstí! Bud Spencer by dnes oslavil 87. narozeniny

Známá komediální dvojice.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Dnes by oslavil známý italský komediant a ranař Bud Spencer 87. narozeniny. Oblíbený komediální herec se proslavil především po boku Terence Hilla. Co na něm diváci nejvíce milovali?

Loni ve věku 86 let zemřel italský herec Bud Spencer. Možná nevíte, že byl také pilotem a hráčem vodního póla. Spencer, vlastním jménem Carlo Pedersoli, ve většině rolí účinkoval po boku modrookého sympaťáka Terence Hilla.

Málokdo asi ví, že známý herec vystudoval úspěšně práva a věnoval se plavání a vodnímu pólu. Držel i několik italských rekordů. V letech 1952 a 1956 startoval dokonce na olympijských hrách jako plavec.

Zlom v jeho kariéře nastal, když se seznámil s Mariem Girottim alias Terence Hillem. Spolu si zahráli v řadě komedií a italských westernů. Diváci je milovali ve filmech Pravá a levá ruka ďábla, Jestli se rozlobíme, budeme zlí a nebo Trumfové eso.

Své diváky si Spencer získal především tím, jak uměl rozdávat rány a doplnil to svým skvělým humorem. Připomeňte si s námi ty nejznámější role v našem videu.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy