Žena ve věku 50 let si vymyslela opravdu netradiční pochoutku pro své přátele. Na večerní oslavu přichystala sýrové hody, které doplnila extází. Oblíbenou drogu zabalila do tučného sýra, který pak servírovala během celého večera.

Dáma se svěřila, že sice chodí často na večírky a má dost přátel, ale něco jí v jejím společenském životě chybělo. Proto zkusila tento experiment, do kterého zahrnula i své blízké. Záhadný sýr s tajemnou náplní se všichni rozhodli vyzkoušet.

Přátelé byli nadšeni a pochutinu s radostí ochutnali. Po 40 minutách pojídání MDMA v sýru se však vůbec nic nestalo a hosté byli zklamaní. Pak to najednou začalo!

Po pár vteřinách ucítili velkou náklonnost ke všem a viděli živé barvy po kobercích. Celý večer se nesl ve znamení smíchu a bujaré zábavy. Pak však přišel brutální dojezd a všechno se změnilo.

„Myslel jsem si, že to bylo legrační. Všichni jsme si dali sýrové hody a celý večer jsme se společně smáli. Dojezd byl však strašný. Cítil jsem se smutně a depresivně. Už to nikdy nechci udělat,“ zmínil jeden z hostů.

Nedávná studie přitom poukazuje na to, že by se extáze mohla používat k léčbě posttraumatické stresové poruchy. Její vlastnosti jsou podle odborníků skvělé pro terapeutické účely.