Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Starší sestra Simony Krainové vám nedá spát: Yvona se chlubí božským tělem

Zdroj: Archiv Yvona Krainová
+ Dalších 10 fotografií
galerie
U Krainových se geny krásy a sex-appealu nešetřilo. To, že patří modelka Simona Krainová (47) mezi nejkrásnější ženy Česka, už ví snad každý, to, že má ale Simona o pět let starší sestru Yvonu (52), která se pyšní nejen krásou, ale také postavou pevnou jako z kamene, už asi ne.

Modelka Simona Krainová (47) patří mezi celebrity, které jsou stále v popředí zájmu médií. Vyzdvíhává se nejen její půvab, ale také její pevná postava, kterou se tři roky před padesátkou a dvou dětech může pyšnit. Simona se ale může pochlubit mnohem větším pokladem, a to o pět let starší sestrou Yvonou, která je nejen neméně půvabná, ale také se pyšní postavou jako vytesanou ze skály, těžko uvěřit, že už na dortu sfoukla více než padesát svíček.

Podepsaly tyhle sestry smlouvu s ďáblem?

I když to vypadá, že se sestry Krainovy upsaly ďáblu, realita je zcela jiná. Věřte nebo ne, ale starší sestra Simony se ne vždy chlubila tělíčkem snů. Yvona před více než rokem prošla dechberoucí proměnou, zhubla několik kilo, zpevnila postavu a své tělo od té doby udržuje ve skvělé kondici, a to zejména pravidelným pohybem, především během, který aktivně vykonává snad každý den za každého počasí.

Není se tedy čemu divit, že své vypracované tělo ráda ukáže na sociálních sítích, navíc se spoustou užitečných rad, jak dosáhnout stejné formy a je tak velkou motivací a důkazem toho, že věk je opravdu pouze číslo a všechno jde, když člověk chce. V galerii se přesvědčte sami.

Související články

Další články