Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Starostlivá máma Agáta: I z nemocnice kontroluje své děti, mají novou chůvu

Agáta Hanychová v nemocnici: Kdo hlídá její děti
Zdroj: se souhlasem agáty hanychové
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Starost

Těhotná Agáta Hanychová (37) se stará o své děti i na dálku. Modelka totiž skončila v nemocnici na kapačkách. Díky dnešním technologiím si své ratolesti hlídá přes FaceTime a v reálu je uklidňuje Agátin manažer, který pro brunetku dělá první poslední. Potvrdila to na svém Instagramu, kde jsou všichni vidět. Tedy...kromě Jaromíra Soukupa (53).

Jaromír Soukup si s tím, že leží jeho Agáta v nemocnici, zřejmě moc hlavu nedělá. Modelka totiž na svůj Instagram sdílí videa, jak je v kontaktu se svými dětmi. Hovoří s nimi přes FaceTime, který vlastní i její mladý manažer Josef Koudelka. On je ostatně tou osobou, kdo na ratolesti nyní dohlíží, jako chůva.

Kde je Soukup?

Dcera Mia je vyfocená na obrázku s Pepou a vypadá to, že si užívají dost legrace. Na žádném videu se však neobjevuje Agátin přítel a budoucí tatínek Jaromír Soukup. Snad jsou ti dva v pohodě. Místo její drahé polovičky ji šla navštívit její matka Veronika Žilková, která jí bude vždy oporou. "Moje holčička, i když je už velká, tak mámy musej foukat bebí," ​napsala sportovně Veronika.

Jídlo z nemocnice

"Holčičky, držte mi palce," napsala ke snímku z nemocnice. Posléze brunetka ukázala i jídlo na nemocničním tácu. Snad to nebude nic vážného, přeci jen jejich pořad Agáta Jaromíra Soukupa je oba hodně vyčerpává, protože na obrazovkách běží třikrát týdně. Její těhotenství, o kterém jako první informovala redakce eXtra.cz, může být na potřetí obtížnější, proto by se měla Agáta raději více šetřit.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy