Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Starostku natočili, jak souloží na veřejnosti: Teď ji partner brutálně umlátil kladivem

Starostku natočili, jak souloží na veřejnosti: Teď ji partner brutálně umlátil kladivem
Zdroj: profimedia.cz/reprofoto
+ Další 2 fotografie
hrůzná vražda
Bývalá belgická starostka města Aalst Ilse Uyttersprot (†53) byla v úterý 4. srpna zavražděna. Hrůzný čin pravděpodobně spáchal její partner Jurgen D. (49), který se měl k vraždě přiznat. Belgičanka se v minulosti nechvalně proslavila tím, že byla natočena při sexu na veřejnosti.

Matka dvou synů Ilse Uyttersprot měla být podle všeho brutálně zavražděna kladivem. Hrůzný čin měl podle současného starosty města Christopha D'Haese spáchat přítel zavražděné. Ten se k vraždě sám přiznal na policii, ta zatím zjišťuje motiv.

Realitní agent Jurgen D. přitom nebil ženu poprvé. Podle belgických médií měl opakovaně napadnout svou bývalou přítelkyni. Za to byl také v roce 2014 odsouzen na půl roku odnětí svobody. „Možná to o něm nevěděla, nebo se mu pokusila pomoci. Měla dobré srdce a pozitivní přístup, často stála za slabými,“ řekl o Uyttersprot současný starosta D'Haese.

Slova starosty o povaze Uyttersprot potvrdili i další lidí, kteří byli brutální vraždou oblíbené ženy šokováni. „Mnoho lidí ze širokého okolí znalo Ilse osobně, stejně tak i kolegové z parlamentu. Tato velmi smutná zpráva zapůsobila na všechny,“ řekl pro VTM Nieuws předseda strany CD&V Joachim Coens.

Uyttersprot se ale v zahraničí neproslavila tolik svou povahou ani činy ve funkci starostky, jako spíš tím, že byla v minulosti natočena při sexu na veřejnosti. Před devíti lety se totiž dostalo na světlo boží video, které natočili polští turisté na dovolené v Turecku. Na něm Uyttersprot souloží s mužem na hradní věži. Jak sama řekla, video bylo natočeno již dávno. Ani necudné video ji však svého času nepřipravilo o pozici starostky.

Související články

Další články