Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Starostka obce Fekišovce se pustila do kolegů jako do nevychovaných dětí: Video ze schůze drtí internet!

Zdroj: YouTube
video uvnitř
Malá slovenská obec Fekišovce se zviditelnila skutečně neobvyklým způsobem. Starostka se rozhodla na schůzi zastupitelstva ke svým kolegům mluvit jako špatný učitel a kárala je jako malé děti. Hned na začátku vystartovala a křičela, že nechce být nikde publikována ani natáčena. Nyní je video z jednání virální.

Dvouapůlhodinové jednání muselo být pro přítomné skutečným utrpením. Starostka obce Fekišovce Miloslava Fedorová nutila své kolegy hned v počátku schůze ke zpěvu slovenské hymny a následně jim vyndala, že ji neumí. Jí samotné se přitom podle zvukového záznamu pletla slova.

U zpěvu hymny to ale nezůstalo a Fedorová se ke svým kolegům chovala jako k nevychovaným dětem. Jednu ze zastupitelek začala řvát poté, co si nestoupla u skládání slibu. "Máte se postavit! Sliby se skládají ve stoje," řvala starostka

Miloslava Fedorová by si přitom nejspíš vystačila sama, slovům svých kolegů totiž absolutně nenaslouchá. Zastupitelé zvolili zapisovatele, kterého chtěla ale ona vybrat sama. "Rozhoduji já," řekla rázně pochybná starostka.

Když jí na konci jednání došlo, že na ní míří kamery, pustila se i do vyhrožování. "Neopovažujte se to zveřejnit, nebo vás dám na policii a soud," vzkázala směrem k osobám za kamerou. Zřejmě si uvědomila své chování, místo toho, aby se alespoň omluvila tak začala vyhrožovat těm, kteří by její chování mohli uveřejnit. Ti se však nenechali zastrašit a je to jedině dobře, video teď baví internet.

Zda za své chování ponese následky není jasné, její kolegové se však pravděpodobně budou obávat každé další schůze.

Související články

Další články