Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Starosti poznamenaly jeho tvář! Takhle vypadal Tomáš Řepka téměř před 20 lety

Fotbalová bouřlivák se proměnil do elegána.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
Ve tváři ztrhaný výraz nalomeného chlapa, k radostnému a upřímnému úsměvu daleko... Přitom před téměř dvaceti lety pod ostrým pohledem fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky (43) se rozlamovaly skály. Legendární fotbalista prošel značnou proměnou a starosti si vybraly zlou daň.

Patřil rozhodně mezi fešáky, kterým u nohou klečely tisíce dívek. Mohl se chlubit talentem, který má málokdo. A přesto prošel životními úskalími, jež na něm zanechaly památku. Na jeho vzezření se jistě podepsal rozvod s modelkou Vlaďkou Erbovou, soudy o výživné a exekuce. Přitom vydělával desítky milionů korun.

Snad až teď našel životní štěstí v podobě přítelkyně Kateřiny Kristelové a své smutné životní skóre začal znovu vylepšovat. Oba tvrdí, že se milují. Kateřina našla chlapa, se kterým si umí představit život, Tomáš v ní zase velkou oporu.

A vypadá to, že Tomáš tak znovu našel velkou sílu žít naplno. Nedávno se po dlouhém roce spatřil s milovaným synem Markusem, kterého má z manželství s Vlaďkou Erbovou, urovnal své vztahy i s dcerou Veronikou a synem Tomassem. Znovu vylétl jako fénix z popela a může za to láska k ženě.

„Věřím, že už bude jen dobře. Katku moc miluju,“ okomentoval Tomáš své aktuální pocity. I když čas nedokáže nikdo zastavit, Tomáš má zase důvod těšit se z dalších dnů. Podívejte se do galerie, jak se jeho tvář za několik let proměnila.

Související články

Další články