Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Starosti o zdraví: Jiří Krampol (83) musel zrušit představení, skončil v nemocnici

Jiří Krampol dabuje Belmonda od 80. let.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie

Herecký bard Jiří Krampol (83) ve čtvrtek narychlo musel zrušit vystoupení, když se mu udělalo natolik špatně, že skončil v péči lékařů. Baviče, herce a moderátora trápí špatné dýchání, přesto hned den poté místo odpočinku zase docela riskoval.

Jiří Krampol zrušil vystoupení

Herec Jiří Krampol se 11. listopadu musel omluvit pouhé dvě hodiny předtím, než měl být hostem Báry Grafnetrové v pořadu Zase je mi do zpěvu v pražské Činoherní kavárně. Jemu samotnému do zpěvu totiž vůbec nebylo.

Mám problémy s těmi svými proklatými průduškami. Nedávno mi dali třetí dávku očkování a ten samý den jsem půlku představení nemohl chytit dech. Pak se to srovnalo, ale nebylo to ono. Po druhém očkování jsem umíral, teď to bylo lepší, ale fit jsem nebyl. A včera se to zhoršilo,“ řekl eXtra.cz jindy na svůj pokročilý věk neuvěřitelně vitální muž.

Děsivě znějící kašel

„Byl jsem v Nemocnici Na Františku. Vzali mi krev a dělali mi testy. S těmi průduškami je vážně problém, takže si mě tam nechali přes noc. Napojili mě na přístroje a pozorovali mě. Chtěli mít jistotu,“ vysvětluje herec, jenž se při našem povídání rozkašlal, a to, co jsme slyšeli, neznělo vůbec dobře.

Vitální Jiří se ale na nemocničním lůžku oklepal. „Hned ráno mě pustili. Zaplaťpánbůh, nic vážného to není, jsem v pořádku. Buď jsem zdravý, nebo špatně vyšetřený,“ komentuje své maléry už zase s nadsázkou Krampol, který nechce být za bolestínka.

Risk

„Můj doktor říká, že si pořád myslím, že mi v mém věku nikdy nic nebude. A ono někdy ano. Už hůř chodím a mám ty průdušky. Ale jinak tlak, srdce, všechno v pořádku,“ dodal umělec, který místo toho, aby svému tělu dopřál odpočinek, hned spěchal na další vystoupení. Snad ví, co dělá, a ještě víc si neublíží…

Související články

Další články