Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Starosti o zdraví: Jiří Krampol (83) musel zrušit představení, skončil v nemocnici

Jiří Krampol dabuje Belmonda od 80. let.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie

Herecký bard Jiří Krampol (83) ve čtvrtek narychlo musel zrušit vystoupení, když se mu udělalo natolik špatně, že skončil v péči lékařů. Baviče, herce a moderátora trápí špatné dýchání, přesto hned den poté místo odpočinku zase docela riskoval. O svém zdravotním stavu řekl více redakci eXtra.cz.

Jiří Krampol zrušil vystoupení

Herec Jiří Krampol se 11. listopadu musel omluvit pouhé dvě hodiny předtím, než měl být hostem Báry Grafnetrové v pořadu Zase je mi do zpěvu v pražské Činoherní kavárně. Jemu samotnému do zpěvu totiž vůbec nebylo.

Mám problémy s těmi svými proklatými průduškami. Nedávno mi dali třetí dávku očkování a ten samý den jsem půlku představení nemohl chytit dech. Pak se to srovnalo, ale nebylo to ono. Po druhém očkování jsem umíral, teď to bylo lepší, ale fit jsem nebyl. A včera se to zhoršilo,“ řekl eXtra.cz jindy na svůj pokročilý věk neuvěřitelně vitální muž.

Děsivě znějící kašel

„Byl jsem v Nemocnici Na Františku. Vzali mi krev a dělali mi testy. S těmi průduškami je vážně problém, takže si mě tam nechali přes noc. Napojili mě na přístroje a pozorovali mě. Chtěli mít jistotu,“ vysvětluje herec, jenž se při našem povídání rozkašlal, a to, co jsme slyšeli, neznělo vůbec dobře.

Vitální Jiří se ale na nemocničním lůžku oklepal. „Hned ráno mě pustili. Zaplaťpánbůh, nic vážného to není, jsem v pořádku. Buď jsem zdravý, nebo špatně vyšetřený,“ komentuje své maléry už zase s nadsázkou Krampol, který nechce být za bolestínka.

Risk

„Můj doktor říká, že si pořád myslím, že mi v mém věku nikdy nic nebude. A ono někdy ano. Už hůř chodím a mám ty průdušky. Ale jinak tlak, srdce, všechno v pořádku,“ dodal umělec, který místo toho, aby svému tělu dopřál odpočinek, hned spěchal na další vystoupení. Snad ví, co dělá, a ještě víc si neublíží…

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy