Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Starosta mexického městečka se oženil s… krokodýlem! Nejdříve ale musel být plaz pokřtěn svěcenou vodou!

Pořád máte duhovou profilovku na Facebooku? Tak to jste pěkně OUT! Teď frčí profilovky z krokodýlí kůže. Čtěte proč!

Někdo má za ženu slepici, jiný zase krávu. Starosta mexického městečka San Pedro Huamelula se oženil s krokodýlem. Na velkolepém ceremoniálu byla přítomna celá vesnice. Jedná se totiž o každoroční tradici, která má zajistit bohatou úrodu, dostatek ryb a krevet pro obyvatele této rybářské vesničky na pobřeží Pacifiku.

Tříletá krokodýlí samička se vznešeným jménem Maria Isabel musela být před svatbou řádně pokřtěna. Poté, co vpustila Boha do svého srdce, byla slavnostně odvedena k oltáři, kde si s Joelem přísahali lásku na celý život, dokud je smrt nerozdělí.

A jak to v den svatby Marii slušelo? Ostatní dámy pukaly závistí! Měla ty nejbělejší svatební šaty! A ta lepenka, několikrát omotaná kolem zubaté tlamy! O tom si mohly manželky obyčejných rybářů nechat zdát. Nová první dáma vypadala jako z pohádky (ale jaké…?)!

Jako na každé svatbě po oficiální výměně prstýnku následovala divoká party! Nevěsta se převlékla do barevného kostýmku a celý večer protančila se svým ženichem! Podívejte se sami!

Video z první manželské noci bohužel nemáme. To, že nevěstě jsou teprve tři roky a je tím pádem pod zákonem – neřešíme! Láska je slepá a věk je jenom číslo!

Mohlo by vás zajímat

Další články