Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Starosta Kyjeva Kličko se rozvádí: Se ženou jdou od sebe po 25 letech

Bývalý boxer a starosta Kyjeva Vitalij Kličko.
Zdroj: Profimedia
Rozvod

Starosta Kyjeva Vitalij Kličko (51) musí řešit kromě války na Ukrajině i plno osobních problémů. Jak napsal The Sun, po pětadvaceti letech se rozvádí s manželkou Natalií (48), která žije v Německu. Podle Vitalije mají různé zájmy.

Vitalij Kličko se angažuje ve válce proti Rusům od začátku února, kdy Rusové i s vojsky překročili hranice. S ženou Natalií se vzali v roce 1996 poté, co se měli setkat v ukrajinské metropoli. Jak píše web The Sun, Natalia je modelka, hudebnice a učitelka jógy, která žije léta v Německu.

A právě vzdálenost byla důvodem, proč se pár rozhodl oficiálně rozvést. „Podali jsme žádost o rozvod, protože už roky žijeme odděleně a teď to chceme učinit oficiální,“ uvedl starosta pro německý Bild. Máme velmi dobrý vztah a respektujeme se, ale už dlouho žijeme odděleně v různých městech,“ vysvětlil Kličko. Bývalí manželé spolu mají tři děti, a to Jegora Daniela (22), Elizabeth Victorii (19) a Maxe (16).

Vitalij je ochoten zemřít pro svou zem

Přestože už spolu nejsou, každé ráno Kličko píše Natalii, aby ji ujistil, že je v Kyjevě v pořádku a v bezpečí. Natalia se zase v posledních šesti měsících velmi angažovala v oblasti ukrajinské uprchlické krize a pomáhala lidem ze země najít ubytování, jídlo a další věci.

Vitalij spolu se svým bratrem boxerem Vladimirem slíbili, že jsou ochotni zemřít za svou zemi v boji proti ruským útočníkům. I to byl důvod, proč se v zemi zmítané válkou rozhodli zůstat a svým nepřátelům čelit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy