Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Staronová ordinace startuje hodně zostra: Jašków skončí v posteli s Bočanovou!

Čekání je u konce. Po dvou a půl měsících od televizního finále se začíná psát nová éra seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Každý čtvrtek počínaje 2. zářím najdou fanoušci na Voyo nové příběhy starých známých hrdinů z kamenické nemocnice. Podívejte se na video, které poskytla TV Nova.

V Kamenici uplynul bez přítomnosti kamer přibližně jeden rok. Manželé Márovi (Marika Šoposká a Patrik Děrgel) prožívají šťastné chvíle a láska přeje i Radce a Vojtovi (Anna Julie Slováčková a Ivan Lupták). Darek (Michal Novotný) si odpykává ve vězení přísný trest, zatímco jeho žena Lucie (Ivana Jirešová) se snaží ze všech sil uživit rodinu. Dan (Robert Urban) spřádá další milostné intriky a okouzluje zdravotní sestru Kláru (Agáta Červinková), která se po všech peripetiích vrátila do nemocnice.

Z toho by se zdálo, že je vše při starém, jenže hned na úvod tu máme velké překvapení! Primář Leoš Mára (Robert Jašków) se opět rád napije, i když to by vzhledem k drogové minulosti rozhodně neměl dělat, a po jednom flámu se probouzí v posteli vedle své bývalé manželky Dariny (Mahulena Bočanová), rázné finanční ředitelky nemocnice. Šok! Tihle dva spolu něco mají? Nebo je to jen zlý sen?

Zdroj náhledového videa a obrázku: TV Nova pro eXtra.cz

Související články

Další články