Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Od natočení pohádky Lotrando a Zubejda uběhlo už 22 let: Podívejte, jak se změnili hlavní protagonisté

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
stárnutí
Od premiéry filmové pohádky Lotrando a Zubejda uběhlo již 22 let. Tento snímek režiséra Karla Smyczka se stal velmi oblíbený u dětí i dospělých a nemůže v televizi chybět ani o vánočních svátcích. Hlavní protagonisté Barbora Seidlová a Jiří Strach se od dob natáčení hodně změnili. Podívejte se do galerie, jak dnes oba vypadají.

Pohádka Lotrando a Zubejda má jeden z nejroztomilejších příběhů a určité vás dostane i letos. Poprvé se vysílala už v roce 1997. Hlavní role připadla Barboře Seidlové, která ztvárnila princeznu, a Jiří Strach si zahrál loupežníka Lotranda.

A přestože šlo mezi nimi o lásku jako trám, z filmového plátna do skutečnosti se nikdy nepřenesla.

Uplynulo více než dvacet let a loupežník Jiří Strach dávno pověsil flintu i herectví na hřebík. Kamerám nablízku je stále, sedí ale za nimi na režisérské židli. Má na svědomí třeba krimisérii Ďáblova lest nebo Ztracená brána, kde se dokonce mihl v drobné roli mnicha. V záběrech zpíval ve sboru v břevnovském kostele sv. Markéty. Největší úspěch ale slaví s pohádkou Anděl Páně a jejím pokračováním Anděl Páně 2.

To šestatřicetiletá herečka Barbora Seidlová hraje zvesela dál, kromě filmování se ale ráda věnuje i povídání o zdravé stravě. Už od dětství nedokázala pozřít maso, které později z jídelníčku spolu s vejci a mléčnými výrobky vyřadila. Seidlová zašla tak daleko, že čas od času pojídá i fialky nebo pampelišky. Účinkuje v brněnském Divadle Bolka Polívky.

Související články

Další články