Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Stárnoucí Tom Cruise (57) tloustne a trápí se: Kalhoty praskající ve švech a strhaná tvář

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Stáří je tady
Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Tom Cruise (57) tuhle poučku zjevně miluje, pokud se tedy jako dítě přecpával. Značným tempem totiž přibral několik kilogramů a skoro se nenasoukal do kalhot. Když bude takhle pokračovat, ve váze předstihne i svého korpulentního syna Connora (24).

Sotva nad ním Katie Holmes (40) zlomila hůl, začalo to jít s Tomem Cruisem (57) z kopce. Na slovo poslouchá scientologickou církev, jež mu nejspíš nařídila, aby ztloustl. Protože kdyby duchovní zaveleli, skočil by prý i z okna!

Jak jsme na eXtra.cz před nedávnem informovali, i věčný kluk Cruise stárne. Vrásek už má tolik, že by jimi mohl vykrajovat vánoční cukroví. Všichni ale vědí, že stárnutí takové zkrátka je a nevyhýbá se ani hollywoodským hercům.

Co naopak nechápe vůbec nikdo, je Tomovo záhadné přibírání a strhané rysy. Trápí ho něco a je ve stresu? Chybí mu dcera Suri (13), kterou neviděl přes šest let? Tláská se kvůli nové roli? To jsou otázky, na které herec odmítá dát odpovědi.

Snad si je zodpoví alespoň v tichosti sám pro sebe, než z něj bude stejný tlouštík jako jeho syn Connor (24).

Mohlo by vás zajímat

Další články