Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Stárnoucí Sarah Jessica Parker předvedla nejhorší look na červeném koberci: Vypadala jako kříženec pandy a Tymošenkové!

Tohle se nepovedlo.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Sarah Jessica Parker (51) umí být většinou za kočku a za vrásky se nestydí. Necpe do sebe kila botoxu a vypadá dobře. Jenomže na předávání Glóbů vypadala otřesně. Šaty jí sice sedly, ale co ten zbytek?

Když hrála Carrie Bradshaw v Sexu ve městě, tak byla vždycky za kočku. Perfektní make-up, styling, účes, šaty… Prostě všechno. Aby ne, o vzhled newyorských hvězd se starala tuna vizážistů. Jenomže když je Sarah Jessica Parker na všechno sama, tak to hapruje.

Na červeném koberci se ukázala v pandím make-upu. Její krásné zelené oči pod nánosy černé úplně zapadly a místo sexy kouřových stínů měla oči jako náctiletá fanynka emo, co se poprvé v životě malovala.

Na hlavě zase měla cop jako ukrajinská politička Tymošenková. No prostě tragédie. Mnohem lépe vypadá herečka s přirozeným vzhledem. Rozpuštěné vlasy a minimum make-upu. Tak připomíná šmrncovní Carrie nejvíc!

Související články

Další články